Робоча поїздка до Веснянської сільської ради

Робоча поїздка до Веснянської сільської ради

1 грудня 2015 року / 1 095 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун разом із заступником голови адміністрації Олегом Борикіним здійснили робочу поїздку до Веснянської сільської ради.

У ході роботи Сергій Никанорович ознайомився із станом справ по ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Веснянка. Амбулаторія обслуговує майже 1700 пацієнтів, укомплектована кадрами. Сьогодні тут тривають роботи по облаштуванню санвузла та фізіотерапевтичного кабінету, облаштовано місця для перебування пацієнтів на денному стаціонарі, створюються усі умови для того, щоб якісно надавати медичні послуги населенню.

Також голова адміністрації оглянув приміщення, яке планується реконструювати під дитячий дошкільний заклад. На сьогодні потреба у створенні дошкільного закладу у Веснянці досить гостра. На території сільської ради проживають 50 дітей дошкільного віку батьки яких неодноразово звертались до сільського голови, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про створення дошкільного закладу. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун повністю підтримує позицію батьків і обіцяє сприяти вирішенню даного питання. Проте це робота не одного дня. На сьогодні уже визначились із приміщенням, виготовляється проектна документація на реконструкцію будівлі під дитячий садок.

Поки що дитячий дошкільний заклад розмістили у приміщенні Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Для цього в школі виділили простору кімнату, за спонсорські кошти у ній проведено косметичний ремонт, закуплено нові меблі та коврове покриття. З 1 грудня 2015 року заклад починає повноцінно працювати. Відвідувати дошкільну групу виявили бажання 22 дитини.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)