Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

26 листопада 2015 року / 1 213 переглядів
Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів засідання колегії районної державної адміністрації.

Розпочинаючи засідання Сергій Никанорович привітав Михайла Яснюка із обранням його на посаду голови Старокостянтинівської районної ради, побажав йому успіхів у роботі та плідної праці спрямованої на розвиток району.

На порядку денному засідання колегії розглянуто два питання:

1. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.

2. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2015 року.

По першому питанню доповів завідувач сектору містобудування, архітектури, будівництва та регіонального розвитку районної державної адміністрації Олег Білоус. Зокрема він зазначив, що генеральний план є найважливішим документом у сфері містобудування, який затверджується органами місцевого самоврядування та визначає розвиток населених пунктів.

У районі прийнята Програма розроблення та поновлення містобудівної документації Старокостянтинівського району. В рамках програми виконано роботи з оновлення і створення цифрової векторної карти території Старокостянтинівського району, розроблено Схему планування території району. На сьогодні Схема планування території району представлена для погодження на обласну містобудівну раду при відділі архітектури та містобудування обласної державної адміністрації.

Станом на 01.11.2015 року 17 сільських рад заключили угоди з проектними організаціями на проведення топографічної зйомки та виготовлення генеральних планів сільських населених пунктів. Уже виготовлено топографічну основу генеральних планів.

На територіях Григорівської, Пашковецької, Великочернятинської, Вишнопільської, Березненської, Губчанської, Волице-Керекешинської, Коржівської, Немиринецької, Радківської, Самчиківської та Самчинецької сільських рад проектні роботи ще не розпочато.

В ході розгляду другого питання керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук коротко проаналізував стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації та охарактеризував її стан як задовільний. Недостатній рівень виконавської дисципліни відмічено в управлінні фінансів та відділі освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Андрій Володимирович наголосив керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації про персональну відповідальність за невиконання у встановлені строки законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної і районної державних адміністрацій, запитів та звернень народних депутатів України, депутатів місцевих рад. Також він звернув увагу керівників на необхідність налагодження належної взаємодії очолюваних підрозділів з відповідними обласними структурами в частині виконання документів.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)