Лише об'єднаними зусиллями зможемо ефективно боротися з тероризмом - Президент на зустрічі з представниками італійських політологічних кіл

Лише об'єднаними зусиллями зможемо ефективно боротися з тероризмом - Президент на зустрічі з представниками італійських політологічних кіл

20 листопада 2015 року / 488 переглядів

Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Італії зустрівся з представниками італійських політологічних кіл.

Глава Української держави під час виступу зазначив, що шокуючий терористичний акт у Франції 13 листопада не лише призвів до невинних жертв, але і зруйнував мирне життя та створив небезпеку повторення трагедії в будь-якому місці.

Президент висловив переконання, що весь світ має продемонструвати - що він не боїться, і спільними зусиллями боротиметься проти тероризму. "Вражений, як французи писали: "Ми не боїмося" і співали "Марсельєзу". Це шлях, яким має йти Франція, Європа. Ми разом в одній антитерористичний коаліції", - наголосив Глава держави. Він нагадав, що українці засвідчили свою солідарність та співчуття французькому народові після терактів у редакції Charlie Hebdo та останніх у Парижі. І українці демонструють, що не бояться, зазначив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що й українські громадяни борються з терористами і протистоять агресору - Росії.

"Українці платять величезну ціну за цю агресію та терористичні атаки", - сказав Президент, нагадавши, що тисячі цивільних та військових громадян України загинуло через війну. Однак, українці продовжують боротися за цінності та демократію, а європейський шлях став національною ідеєю, підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив: світ має об'єднатися в боротьбі з тероризмом для перемоги. "Міцна та ефективна єдність може нас захистити від тероризму. Слабка єдність буде означати, що тероризм переможе", - зазначив він, додавши, що після терористичних атак Європа має стати сильнішою.

На уточнююче питання, чи позначиться на Україні залучення Росії до боротьби з тероризмом у Сирії, Глава держави висловив переконання, що поки немає ніякого залучення РФ, оскільки Росія підтримує режим Асада в протистоянні з опозицією. І можливий ефект лише якщо Росія змінить тактику і основні зусилля направить на боротьбу з ІДІЛ. "Ми зараз маємо чіткий сигнал багатьох лідерів зустрічі "Великої двадцятки" в Анталії - координація дій в Сирії зовсім не означає пом'якшення позиції по Мінських угодах. Росія повинна виконати Мінськ повністю. Інакше - санкції буть продовжені, або будуть застосовані нові санкції, якщо ситуація погіршиться", - підкреслив Петро Порошенко.

"Мій основний сьогодні месседж - давайте будемо об'єднаними. Сподіваюсь на глобальну солідарність з Україною. Давайте будемо єдині в нашій глобальній боротьбі з тероризмом", - наголосив Президент.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода