На Старокостянтинівщині учасники АТО створили громадську організацію

На Старокостянтинівщині учасники АТО створили громадську організацію

12 листопада 2015 року / 1 084 переглядів
11 листопада відбулись установчі збори по створенню громадської організації «Спілка ветеранів та учасників АТО Старокостянтинівщини», в яких взяли участь демобілізовані жителі району і міста та діючі військові. Усіх присутніх об’єднала одна потреба – захист своїх прав та інтересів. Сьогодні чимало громадян, які пройшли пекло війни на сході України, не можуть реалізувати свої права як учасники бойових дій. Саме тому наші захисники вирішили об’єднатись у громадську організацію.

Учасники установчих зборів розглянули ряд організаційних питань та визначили двох осіб, які представлятимуть громадську організацію у правовідносинах з державою та іншими особами і вчиняти дії від імені громадської організації без додаткового уповноваження. Зокрема, було обрано Петасюка Віталія Васильовича та Мирошниченка Олексія Сергійовича.

Учасників установчих зборів із започаткуванням громадської організації привітав голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та побажав плідної праці. Також голова районної державної адміністрації наголосив, що влада району завжди підтримуватиме учасників АТО у вирішенні їхніх проблем.

«Захист інтересів, прав і свобод як сьогоднішніх учасників АТО так і демобілізованих військовослужбовців – це основне пріоритетне завдання новоствореної громадської організації «Спілка ветеранів та учасників АТО Старокостянтинівщини». Сьогодні є ряд проблем у наших побратимів із отриманням статусу учасника бойових дій, земельних ділянок, лікуванням. Багато хто потребує психологічної допомоги. Для вирішення цих та багатьох інших проблем ми повинні об’єднатись», – сказав Віталій Петасюк.

Найближчим часом громадська організація «Спілка ветеранів та учасників АТО Старокостянтинівщини» буде зареєстрована в органах юстиції. Наступним кроком буде обрання голови та заступника голови організації, членів правління організації, активу членів організації. Засновники організації запрошують усіх бажаючих захисників України вступати в ряди організації.

Основною метою діяльності новоствореної громадської організації є задоволення та захист законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів, учасників, ветеранів, інвалідів антитерористичної операції та членів їх сімей, військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, та членів їх сімей, у тому числі членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, захист громадян від дій або бездіяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, їх посадових чи службових осіб, що порушують гарантовані Конституцією та законами України права і свободи.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода