ТОВ «Енселко-Агро» - надійний партнер у вирішенні питання зайнятості населення в районі

ТОВ «Енселко-Агро» - надійний партнер у вирішенні питання зайнятості населення в районі

13 листопада 2015 року / 4 451 переглядів
Як показує практика, тісна співпраця центрів зайнятості з роботодавцями вирішує широке коло питань обох сторін, і найголовніше – питання працевлаштування громадян, яким на сьогодні дуже непросто знайти роботу, особливо сільським мешканцям.

Прикладом сумлінного та соціально-відповідального сільськогосподарського агроформування нашого району, з яким тісно співпрацює Старокостянтинівський міськрайонний центр зайнятості, є ТОВ «Енселко Агро» (Кернел), що обробляє більше 100 тис. га земель у 13 районах Хмельниччини та забезпечує роботою майже 1500 громадян.

Про довгостроковість діяльності Кернел у регіоні говорять такі факти: підприємство Компанії - «Енселко Агро» чітко, продумано та виважено будує свою діяльність в регіоні, основні інвестиції спрямовує на вдосконалення технології обробітку земель, розвиток рослинництва. Також на даному підприємстві активно реалізовується програма з оновлення сільськогосподарської техніки, систематично поліпшуються умови праці робітників. Кернелівці активно підтримують соціальну сферу – освітні, медичні, культурні установи, не минають увагою потреб пенсіонерів, ветеранів війни, учасників АТО, інвестують мільйони гривень в покращення інфраструктури, благоустрою (реставрація вуличного освітлення, ремонт доріг) сіл області, зокрема й Старокостянтинівщини. Важливо й те, що в сучасній не простій ситуації військового конфлікту на сході країни, керівництво Компанії та «Енселко Агро» (Кернел) активно допомагає мобілізованим та демобілізованим учасникам АТО та їх родинам, працює програма психологічної та матеріальної допомоги бійцям, учасниками якої є 21 співробітник «Енселко Агро» та їхні сімї. Фахівці Компанії постійно дбають про соціально побутові потреби даних громадян та не залишають їх без належної уваги.

Основою досягнення усіх цих успіхів підприємства є правильний та оптимальний підбір персоналу та стимули, в першу чергу – конкурентоздатна, вчасно виплачена заробітна плата, яка перевищує середню номінальну заробітну плату по області на 20%, а також надання повного пакету соціальних гарантій працюючим.

ТОВ «Енселко Агро» (Кернел), завдяки тісній взаємодії із Старокостянтинівським міськрайцентром зайнятості, в 2014-2015 роках працевлаштувало понад 300 безробітних осіб, в т.ч. 4 переселенці. Крім того, за ініціативи підприємства центр зайнятості постійно організовує курси підвищення кваліфікації цільового призначення безробітних громадян за новітніми технологіями обробітку землі та вирощування зернових культур. Так, за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на замовлення ТОВ «Енселко-Агро» підвищили кваліфікацію 28 осіб. Безробітні громадяни активно залучались до виконання робіт тимчасового характеру. В минулому та поточному роках на таких роботах працювало 33 особи.

Отже, лише спільними зусиллями, завдяки партнерським відносинам та порозумінню з роботодавцями, стають можливими стабілізація ситуації на сучасному ринку праці, прискорення економічного та соціального розвитку району, створення нових робочих місць, надання допомоги тим, хто опинився у скрутній ситуації пошуку роботи.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)