Україна впевнено рухається на шляху до безвізового режиму з ЄС – Президент

Україна впевнено рухається на шляху до безвізового режиму з ЄС – Президент

13 листопада 2015 року / 951 переглядів
Ухвалення Верховною Радою законопроектів безвізового пакету наближає Україну до повного виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з боку ЄС для українських громадян, наголошує Президент Петро Порошенко.

«Цей тиждень, я впевнений, стане історичним, бо Україна ухвалила надзвичайно важливі рішення і зробила надзвичайно важливий крок, який її впритул наблизив до виконання умов Плану дій щодо безвізового режиму», – заявив Глава держави під час зустрічі з відомим фінансистом, меценатом, засновником Міжнародного фонду «Відродження» Джорджем Соросом.

Президент також привітав позитивне голосування за антидискримінаційну поправку до Трудового кодексу. На переконання Президента, це є початком формування європейського обличчя нової України та підтвердженням проєвропейської еволюції української ментальності.

Глава держави висловив вдячність народним депутатам за підтримку зазначених рішень. «Впевнений у тому, що це є наше спільне досягнення – Президента, Уряду, Парламенту, громадянського суспільства, журналістів, усього Українського народу, усіх, хто не залишився байдужим для того, щоб продемонструвати серйозний прогрес в імплементації нашої Угоди про асоціацію», – сказав Петро Порошенко.

Президент також відзначив ухвалення пакету антикорупційних законів. «Це є свідченням дуже рішучих намірів щодо серйозної боротьби з корупцією», – наголосив Петро Порошенко.

Президент зазначив, що, як гарант законності в державі, вимагатиме від Антикорупційного бюро, Національного агентства із запобігання корупції, Національного агентства з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, Антикорупційної спеціалізованої прокуратури, якнайшвидшої та ефективної роботи.

У свою чергу, засновник фундації «Відкрите суспільство» Джордж Сорос наголосив на важливості прийнятого Верховною Радою пакету законодавчих рішень, які відкривають шлях до безвізового режиму з Європейським Союзом, що полегшить подорожі для громадян та допомагатиме подальшому розвитку України. «Це важливий крок на шляху до підвищення інвестиційної привабливості України. Інвестори, серед яких і я, будуть все більш зацікавлено дивитися на перспективи інвестування в Україну», – сказав Дж.Сорос. Він також назвав перемогою Українського народу той факт, що Україна змогла не лише протистояти російській агресії, зупинивши її, але й активно впроваджувати життєво необхідні реформи, які наближають її до європейської спільноти.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)