Безпека громадян

Безпека громадян

10 листопада 2015 року / 967 переглядів
Ш А Н О В Н І Б А Т Ь К И !

Дитина в вогні – що може бути трагічніше та проти природніше. У всіх малюків рано чи пізно з’являється зацікавленість до вогню. Дітей часто захоплює незвичайна його привабливість. Спостерігаючи за діями дорослих, колі ті користуються сірниками для розпалювання печей, вогнищ, діти намагаються їх наслідувати. Вони використовують вогонь в різних своїх ігрових ситуаціях , а це майже завжди закінчується бідою.

Безжалісна статистика показує, що в нашій області від пустощів дітей з вогнем кожного року виникає до 100 пожеж. На жаль, є випадки, коли самі діти стають їх жертвами. Проблема загибелі дітей на пожежах ставить питання про необхідність формування у них свідомості небезпеки, яку несе вогонь, недопущення гри з сірниками, навчання правилам пожежної безпеки та вірним діям на випадок виникнення пожежі.

Нещастя відбуваються переважно тоді, коли діти залишаються вдома самі без нагляду дорослих у закритих квартирах та домівках, де паляться печі або увімкненні в електромережу електропобутові прилади.

ПАМЯТАЙТЕ! Небезпечно залишати малолітніх дітей без догляду, доручати їм розпалювати багаття, керогази, газові плити, вмикати електроприлади, доглядати за печами, які топляться.

Шановні батьки, товариші дорослі! Пояснюйте дітям небезпечність ігор з вогнем, правильно організовуйте їх дозвілля, щоб небезпечні ігри з вогнем стали неможливими. Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях.

Районний сектор

ГУДСНС України у Хмельницькій області

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)