На підтримку місцевих перевізників

На підтримку місцевих перевізників

10 листопада 2015 року / 1 086 переглядів
Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів спільну нараду із основними перевізниками району, представниками управління соціального захисту населення та управління фінансів райдержадміністрації.

На порядку денному наради розглянуто питання про відшкодування коштів за пільгове перевезення пасажирів.

Начальник Старокостянтинівської автостанції Василь Возний зазначив, що сьогодні перевізники району здійснюють перевезення пільгової категорії громадян на суму більше мільйона гривень, а субвенція з державного бюджету уже протягом чотирьох років становить 360 тисяч гривень. Перевізники несуть значні збитки. У зв’язку із інфляцією, ростом цін на паливно-мастильні матеріали та запчастини ситуація заходить у глухий кут. Уже постає питання або здійснювати перевезення, або закривати маршрути. В ході обговорення з’ясувалося і те, що державна субвенція на відшкодування коштів за пільгове перевезення для міста Старокостянтинів втричі більша ніж для Старокостянтинівського району, хоча кількість населення майже однакова. Голова райдержадміністрації Сергій Фесун повністю підтримав позицію перевізників. Він дав доручення начальнику управління фінансів райдержадміністрації Горді Григорію Олександровичу при формуванні бюджету на 2016 рік врахувати це питання, терміново підготувати лист до обласного управління фінансів щодо збільшення суми асигнувань на пільгове перевезення пасажирів. Також Сергій Никанорович зауважив, що сьогодні автобусне сполучення із райцентром надзвичайно важливе для мешканців району. Тому ця проблема не може бути лише проблемою райдержадміністрації та перевізників, до її вирішення мають долучитися і сільські ради, прийнявши відповідні програми. Кожен сільський голова має подбати про своїх мешканців. У свою чергу перевізники мають толерантно відноситись до громадян похилого віку, учасників бойових дій та з особливою повагою до сімей загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.

За підсумками наради дано чіткі доручення заступнику голови райдержадміністрації Олегу Борикіну, начальнику фінансового управління райдержадміністрації Григорію Горді, заступнику начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ользі Годній негайно відпрацювати шляхи врегулювання піднятого питання та за два тижні знову зустрітись уже для аналізу зробленого.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)