Олег Борикін взяв участь у сесії Баглаївської сільської ради

Олег Борикін взяв участь у сесії Баглаївської сільської ради

6 листопада 2015 року / 891 переглядів
Заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін взяв участь у сесії Баглаївської сільської ради. Це перша сесія нового скликання. На сесію прийшло 10 із 12-ти депутатів. Головою сільської ради уже вдруге обрано Саволюк Лідію Іванівну. Також в ході роботи депутати сільської ради обрали секретаря сільської ради та затвердили склад виконкому.

Олег Георгійович поспілкувався із депутатами сільської ради, обговорили основні напрямки розвитку села. Одним із основних питань що турбують сільських депутатів це стан доріг до населених пунктів. Також депутати стурбовані станом справ із наданням медичних послуг населенню, є певне занепокоєння у зв’язку із передачею дошкільних закладів та закладів культури на баланс районних відділів. Усі ці питання були детально обговорені з Олегом Георгійовичем, він наголосив, що кожне рішення буде прийматись виважено, виходячи із інтересів мешканців громади, крім того, що ці установи будуть фінансуватись із державного бюджету, будуть прийматись і сільські і районні програми на підтримку закладів освіти, культури та медицини.

В цілому, на території сільської ради на сьогодні зроблено досить багато роботи. Олег Георгійович ознайомився із роботою закладів культури в селі Баглії та селі Лажева. За літній період тут проведені гарні косметичні ремонти, закуплено нові меблі у бібліотеку села Баглаї, значно поповнено бібліотечний фонд. Працівники дбають про те, щоб відвідувачам було комфортно. Значна робота проведена по ремонту сільського будинку культури в селі Лажева. Тут перекрито дах, замінено вікна і двері, проводиться капітальний ремонт глядацької зали. Облаштовано ганок, В цілому кошторисна вартість становить більше 500 тисяч гривень.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода