Голова райдержадміністрації Сергій Фесун провів нараду по врегулюванню земельних відносин

Голова райдержадміністрації Сергій Фесун провів нараду по врегулюванню земельних відносин

4 листопада 2015 року / 1 072 переглядів
З метою впорядкування земельних відносин на території району у відповідності до чинного законодавства, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк, представники управління Держгеокадастру у Старокостянтинівському районі, податкової інспекції, сільські голови.

Зокрема, сьогодні розглянуто стан справ у Пеньківській, Губчанській та Березненській сільських радах.

В ході роботи з’ясувалося, що частина земель на територіях вищезгаданих сільських рад обробляється без укладених договорів оренди земель, або за договорами, в яких орендна плата досить низька. Також з’ясувалося що деякі орендарі передали орендовані землі в користування іншим особам без оформлення договорів суборенди. Є випадки не цільового використання земель. Виникли питання по сплаті податку за використання польових доріг, по оформленню земель під зернотоками та господарськими будівлями. Торкнулися і оренди водних об’єктів. Також Сергій Никанорович підняв питання по сплаті податків за використання земель що бралися громадянами для ведення особистого селянського господарства. Сергій Фесун дав доручення сільським головам негайно відпрацювати дане питання з податковою інспекцією, звірити списки одноосібників і чітко знати яку суму до бюджету сільської ради становить податок від ОСГ.

«Робота по врегулюванню земельних відносин сьогодні вкрай необхідна, - зазначив голова райдержадміністрації, - ми не намагаємося знайти крайніх, а прагнемо розібратись в ситуації, впорядкувати земельні питання на території району, виходячи з інтересів мешканців сільських рад. За усі землі, які обробляються, має бути сплачено податок.»

Під час робочої наради з’ясувався і той факт, що в районі працюють орендарі у яких за чинними договорами ставки податку мізерні, проте вони готові платити, і платять податок не нижче 3 % від вартості землі, а процедура перереєстрації таких договорів досить затяжна. Тому дано доручення в.о. начальника Управління Держгеокадастру Олександру Возному негайно відпрацювати це питання на рівні області та домогтися, в правовому полі, внесення змін до таких договорів або спрощення процедури перереєстрації.

Аналогічні наради планується провести з усіма сільськими головами району.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)