Олег Борикін взяв участь у роботі сесії Веснянської сільської ради

Олег Борикін взяв участь у роботі сесії Веснянської сільської ради

3 листопада 2015 року / 1 031 переглядів
Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін взяв участь у роботі сесії Веснянської сільської ради. На сесію зібрались 12 новообраних депутатів сільської ради із 12-ти. Новообраний сільський голова Дмитро Поліщук склав Присягу посадової особи місцевого самоврядування та приступив до виконання своїх посадових обов’язків. Обрано секретаря сільської ради – Вороніну Валентину Володимирівну, затверджено склад виконкому сільської ради.

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін привітав Дмитра Поліщука із вступом на посаду та побажав йому плідної праці. Також він подякував за роботу попередньому сільському голові Заплотинському Анатолію Володимировичу та висловив переконання що Дмитро Анатолійович гідно продовжить розпочаті ним добрі справи. У своєму виступі Олег Борикін коротко окреслив основні напрямки роботи районної державної адміністрації у поточному році та перспективний план розвитку району на 2016 рік. Він закликав депутатів сільської ради та присутніх відкинути власні амбіції та інтереси, об’єднатися, і злагоджено працювати на розвиток сільської ради.

Також Олег Георгійович ознайомився із станом справ у Веснянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, в садочку та на ФАПі.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода