Відбувся семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО

Відбувся семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО

27 жовтня 2015 року / 1 211 переглядів
26 жовтня 2015 року вприміщенні Старокостянтинівського міськрайонногоцентру зайнятості відбувся семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Західвідкрила начальник відділу активної підтримки безробітнихцентру зайнятості Л.Суходольська, яка ознайомила присутніх зситуацієюна ринку праці, актуальні вакансії, розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості,проінформувалапро можливості професійного навчання,започаткування власної справи,участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

В семінарі брали участь в.о. начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Старокостянтинівського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги В.Сучок, що розповіла про правові послуги, які можна отримати у місцевому центрі; директор Старокостянтинівського міського кризового центру А.Васьковецька надала інформацію про роботу служби психологічної допомоги воїнам та членам їх сімей та про види соціальної допомоги, яку надає виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради учасникам АТО.

Під час дискусії запрошені представники соціальних служб надавали відповіді на запитання учасників семінару. Присутнім на заході було роздано буклети щодо надання послуг зі сприяння працевлаштуванню військовослужбовців, звільнених зі Збройних Сил України, та членів їх сімей та візитівки Старокостянтинівського міського кризового центру, контакти місцевої служби психологічної допомоги воїнам та членам їх сімей, інший роздатковий матеріал.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)