Впровадження енергоефективних заходів у Старокостянтинівському районі

Впровадження енергоефективних заходів у Старокостянтинівському районі

30 жовтня 2015 року / 784 переглядів
ТОВ "РесурсЕкоЕнерго" - завершено будівництво малих ГЕС на річці Случ у селах Самчики та Губин.

Зовнішньоекономічною асоціацією "Новосвіт" м.Вінниця введено в експлуатацію електростанцію (виробництво електроенергії з використанням сонячної енергії) у с.Коржівка.

За рахунок місцевого бюджету замінено 240 вікон та 15 дверей на металопластикові у Григорівській та Веснянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іршиківському, Губчанському, Решнівецькому, Бутовецькому НВК та позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка", на що з місцевого бюджету використано 906 тис.грн.

Проведено заміну 17 вікон на металопластикові в центральній районній бібліотеці, заміну 6 дверей в Самчиківській дитячій художній школі.

Проведено реконструкцію системи опалення та встановлюються сучасні твердопаливні котли в Губчанському та Пеньківському НВК, витрачено 380 тис.грн.

Розроблено проектно-кошторисні документації та проведено експертизу на будівництво паливних зі встановлення твердопаливних котлів Радковецького НВК, Поповецького НВК. Також виготовлено документацію на капітальні ремонти Радковецького та Поповецького НВК, а саме на проведення заміни покрівлі, утеплення стін фасаду, горищного перекриття, капітальний ремонт системи опалення.

Проведено реконструкцію котельні зі встановленням твердопаливних котлів в нежитловому приміщенні Ладигівського НВК загальною кошторисною вартістю 678 тис.грн. Протягом звітного періоду профінансовано 94 тис.грн.

Проведено капітальний ремонт тепломережі Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 190 тис.грн.

На закупівлю та встановлення твердопаливного котла для Пашковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, виділено 25,0 тис.грн.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода