Заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк зустрівся із жителями Решнівецької сільської ради

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк зустрівся із жителями Решнівецької сільської ради

20 жовтня 2015 року / 866 переглядів
Заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк провів виїзний прийом громадян у Решнівецькій сільській раді. Під час зустрічі Решнівецький сільський голова Павло Талимончик проінформував заступника голови райдержадміністрації про соціально-економічну ситуацію у підвідомчих населених пунктах, проблеми місцевої громади.

Турбують селян наразі питання адміністративно-територіальної реформи. «Адміністративна реформа передбачає формування самодостатніх територіальних громад і поліпшення якості адміністративних послуг для населення. При цьому, новостворені громади повинні навчитися самостійно керувати своїми фінансами, враховуючи інтереси місцевих жителів, а не чекати вказівок зверху. Нові податки, які будуть залишатися на місцях, це дозволять. Гроші із загальнодержавного, обласного, районного рівнів будуть перенаправлені на рівень територіальної громади, власне, туди, де і живуть люди. На території цих громад залишатимуться нові податки, зокрема, податок на нерухомість та транспорт, вся плата за землю, 60% податку на доходи фізичних осіб, 25% екологічного податку, 5% акцизного збору з реалізації підакцизних товарів, 100% податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності і єдиного податку. Сьогодні набір податків і зборів, які матиме об’єднана громада значно ширший, ніж у багатьох європейських країнах. Крім того, об’єднавшись, громади зможуть розраховувати на додаткові кошти з Державного фонду регіонального розвитку на покращення інфраструктури», - наголосив Олег Омелянюк.

Звертались жителі Решнівецької сільської ради і з іншими проблемами. Це і питання низької закупівельної ціни на молоко, яке переробники скуповують у населення - чи не одне з основних, яке турбує мешканців усього району. «Порада тут одна - створення молочарських кооперативів. Сьогодні держава всіляко стимулює утворення селянських кооперативів. Все залежить від самих людей. Адже коли ви об’єднаєтесь то матимете змогу самі встановлювати ціну на молоко, звісно за прийнятними для заготівельників цінами», - наголосив Олег Тимофійович.

Також звертались громадяни і з питаннями щодо надання субсидій, державної політики щодо встановлення ціни на газ, оформлення паїв, вирізки аварійно-небезпечних насаджень, надання земельних ділянок та військової форми для учасників АТО, нерегулярне завезення балонного газу

Усі звернення, скарги та пропозиції жителів Решнівецької сільської ради Олег Омелянюк взяв під особистий контроль, пообіцяв вивчити усі ці питання і допомогти у їх вирішенні.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода