Призначено нового голову районної державної адміністрації

Призначено нового голову районної державної адміністрації

7 жовтня 2015 року / 1 729 переглядів
Розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 5 жовтня 2015 року № 738 головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Фесуна Сергія Никаноровича.

07 жовтня голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний представив Сергія Никаноровича громадськості району. Виступаючи перед присутніми, Михайло Васильович зазначив, що країна переживає складні часи, проте на фоні воєнних дій на сході України, формування боєздатної армії Президент та Уряд роблять значні кроки для покращення добробуту громадян шляхом надання адресної державної допомоги, підвищення заробітних плат та пенсій. На призначеного голову райдержадміністрації сьогодні покладаються великі надії у плані об'єднання навколо спільної справи усіх гілок влади району, громадськості, зазначив голова ОДА. "Дуже хочеться, щоб у ці складні часи кожен із нас відчув свою відповідальність за долю країни, відчув себе справжнім українцем та патріотом. Бо тільки так, тільки гуртом ми збережемо Україну і виведемо її на більш якісний рівень розвитку", - наголосив він.

У свою чергу Сергій Фесун подякував Президенту Петру Порошенку, голові облдержадміністрації Михайлу Загородному за висловлену йому довіру під час прийняття рішення щодо призначення його на посаду голови Старокостянтинівської райдержадміністрації. Також Сергій Никанорович запевнив присутніх, що максимально використає свій досвід та знання на благо розвитку Старокостянтинівщини. Він коротко окреслив перспективи розвитку району, основні напрямки роботи, за якими буде працювати.

Також лунали слова подяки і на адресу попереднього голови районної державної адміністрації Михайла Яснюка.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода