День відкритих дверей ТОВ «Мегатекс Індастріал»

День відкритих дверей ТОВ «Мегатекс Індастріал»

1 жовтня 2015 року / 2 924 переглядів
29 вересня 2015 року за ініціативи Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей ТОВ «Мегатекс Індастріал» для безробітних громадян та студентів Старокостянтинівського професійного ліцею.

Початку проведення заходу передувала робота мобільного центру зайнятості, у якому безробітні громадяни та студентська молодь мали змогу ознайомитися з паспортами ринкоутворюючих підприємств міста та району, з описами професій, актуальними на ринку праці, з інформацією про вакансії.

Відкриваючи захід, директор Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості Леся Фесун наголосила, що сьогодні набуває актуальності потреба у створенні нових робочих місць в галузях, які здатні забезпечити нову якість економічного зростання. Так, у 2015 році на новостворені робочі місцяТОВ «Мегатекс Індастріал» працевлаштовано 63 особи з числа безробітних громадян та шукачів роботи, в т.ч. 9 осіб - знаданням компенсації роботодавцю фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Директор заводу з виготовлення акумуляторних батарей Олександр Душенко презентував роботу підпрємства, ознайомивучасників заходу з умовами праці, характером роботи, заробітною платою та вимогами до претендентів на вакантні посади операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній, верстатів та установок.

Під час екскурсії безробітні та студенти отримали відповіді на питання щодо можливості професійної підготовки, здобуття нових професій та подальшого працевлаштування на ТОВ “Мегатекс Індастріал”. Бажаючі працевлаштуватися заповнили анкети та в подальшому будуть запрошені на індивідуальні співбесіди до керівника підприємства.

Всього у заходах взяли участь 10 безробітних громадян, в т.ч. 4 учасники антитерористичної операції та 20 студентів профліцею.

За матеріалами міськрайонного центру зайнятості

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)