Відбувся   круглий стіл за участю педагогів

Відбувся круглий стіл за участю педагогів

29 вересня 2015 року / 1 304 переглядів
28 вересня 2015 року за ініціативи управління освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської райдержадміністрації в приміщенні міськрайонного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Психолого-педагогічний супровід особистісного та професійного самовизначення старшокласників».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості Л.Суходольська виступаючи перед педагогами та психологами, зазначила, щопроведення упереджувальної системної профорієнтаційної роботи серед старшокласників загальноосвітніх шкіл є одним із важливих напрямів роботи служби зайнятості. ЇЇ мета - формування адекватного ставлення до ситуації на ринку праці, обґрунтованого підходу до вибору професії та місця навчання, підвищення престижу робітничих професій, орієнтації на актуальні професії Інтерактивні форми роботи, такі як, професіографічні екскурсії, презентації роботодавців та навчальних закладів, дні відкритих дверей на виробництві, виїзні акції центру зайнятості є найбільш ефективними, дають можливість в цікавій формі популяризувати актуальні на ринку праці професії та підвищувати їх престиж.

Під час засідання круглого столу розглядались питання психологічного супроводу допрофільної підготовки та профільного навчання, системи профорієнтаційної роботи класного керівника.

По закінченню усі учасники зазначили, що проведення таких заходів потрібно застосовувати в подальшій роботі, адже це сприяє зміцненню соціального діалогу.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Погода
Архів
Квітень 2020 (17)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)