До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

21 вересня 2015 року / 1 332 переглядів


Навчання з питань цивільного захисту – 2016 навчальний рік.

Сьогодні чи не найголовнішим завданням є збереження життя і здоров’я людей. Після запровадження Урядом України режиму надзвичайної ситуації на території Донецької, Луганської областей та режиму підвищеної готовності на території всієї держави, одним із пріоритетних постало питання готовності населення до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.Одною з основних вимог Кодексу цивільного захисту є підготовка (навчання) населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Все населення яке підлягає навчанню в свою чергу поділяється на не працююче і працюче.

Робота з не працюючим населенняму формі надання консультацій та ознайомлення з різними пам’ятками щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій, подій та нестандартних побутових ситуацій, подій, проводиться через мережу консультаційних пунктів, які повинні функціонувати при сільських, селищних радах та житлово-експлуатаційних організаціях у містах, діяльність яких регламентована п. 22, ч. 2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту та наказу Міністерства надзвичайних ситуацій № 587 від 07.06.2011 року «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах», а також самостійно ст.42 Кодексу цивільного захисту.

Забезпечення підготовки та здійснення навчання працюючого населенняпроводиться на всіх підприємствах, установах та організаціях не залежно від форми власності і підпорядкування, безпосередньо за місцем роботи і поділяється на теоретичну та практичну підготовку:

Теоретична підготовкапередбачена п.21, ч.1, ст.19, п.22, ч.2, ст. 19, п.8, ч.1, ст.20, а також ст. 40 Кодексу цивільного захисту, Постановою Кабінету Міністрів України № 444 від 26.06.2013р. «Про затвердження порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», Постановою Кабінету Міністрів України № 819 від 23.10.2013р. «Про Порядок проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» іншими нормативними документами іншими нормативними документами у сфері цивільного захисту.

Посадові особи, які організовують здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту проходять навчання в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької областіу відповідності до плану комплектування, який затверджується головою обласної державної адміністрації, а також поза планом за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб за 72 годинною навчальною програмою.

Особи, які здійснюють заходи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, а також фахівці діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту проходять навчанняна навчально-консультаційному пункті у м. Старокостянтинів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області у відповідності до плану комплектування, який затверджується головою обласної державної адміністрації, а також поза планом за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб за 36 годинною програмою.

Після проходження спеціальної підготовки, вищезазначені особи проводять навчання за 15 годинною програмою протягом року з відповідальними працівниками, які наказом керівника включені до складу формувань сил цивільного захисту.

Особи, які не входять до складу сил цивільного захиступідприємства, установи, організації не залежно від форми власності та підпорядкування об’єднуються в навчальні групи з якими проводять заняття щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків спеціально призначені наказом керівника особи, які пройшли навчання в навчально-консультаційному пункті у м. Старокостянтинів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області за програмою «Керівники навчальних груп з підготовки працівників діям у надзвичайних ситуаціях» за 36 годинною програмою. Підготовка осіб, які входять до складу навчальних груп проводиться за 12 годинною програмою протягом року.

Практична підготовка передбаченап.21, ч.1, ст.19, п.22, ч.2, ст. 19, п.11, ч.1, ст.20, п.2, ст. 40 Кодексу цивільного захисту, Постановою Кабінету Міністрів України № 443 від 26.06.2013р. «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту» Наказу МВС України № 934 від 11.09.2014 р. «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань », іншими нормативними документами у сфері цивільного захисту.

Практична підготовка органів управління здійснюєтьсяшляхом проведення командно-штабних навчань та штабних тренувань з керівним складом і фахівцями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з цивільного захисту, керівниками підрозділів (служб, формувань) сил цивільного захисту, керівниками підрозділів (посадовими особами) з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання.

Безпосередню підготовку сил цивільного захистуна підприємствах установах та організаціях здійснюють їх керівники шлясом проведення спеціальних навчань (тренувань) з метою відпрацювання пракичних навичок керівного складу та фахівців сил цивільного захисту, необхідних для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, захисту населення і територій у разі їх виникнення, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, перевірки готовності сил цивільного захисту, а також під час проведення протипожежних, протиаварійних тренувань, навчальних тривог, Днів цивільного захисту у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та Тижнів безпеки дитини у дошкільних навчальних закладах

Відповідальність за порушення законодавства у сфері цивільного захиступередбачено ст. 140 Кодексу цивільного захисту, іншим чинним законодавством України.

За роз’ясненнями у сфері цивільного захисту звертатись:

- Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області:

Офіційний сайт Центру http://nmckm.jimdo.com/
Офіційна електронна пошта Центру kursikm@ukrpost.ua
Контактний телефон Центру (03822) 2-03-47
- Навчально-консультаційний пункт у м. Старокостянтинів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області:

Офіційна електронна пошта НКП nkpstar@meta.ua
Сектор цивільного захисту населення, житлово-комунального господарстваСтарокостянтинівської райдержадміністрації

Офіційна електронна пошта starkon7@ukr.net
Контактний телефон (03854) 3-25-58
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Погода
Архів
Квітень 2020 (17)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)