Розвиток медицини

Розвиток медицини

18 вересня 2015 року / 950 переглядів
Голова районної державною адміністрації Михайло Яснюк одним із пріоритетних напрямків діяльності райдержадміністрації визначив розвиток медицини. Чимало уже вдалося зробити для покращення обслуговування населення у центральній районній лікарні, не оминається увагою і сільська медицина. Уже декілька років на вустах питання переведення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Бутівці із аварійного приміщення у нове. Вишукувались кошти, аналізувались варіанти приміщень під амбулаторію. У цьому році на цьому питанні планується поставити крапку. В селі Бутівці є досить гарне приміщення, в якому свого часу розміщувалась контора колгоспу. Це капітальна будівля, світлі просторі кімнати, сюди і вирішили "переселити" амбулаторію.

На реконструкцію приміщення з районного бюджету виділено 930 тисяч гривень. 500 тисяч гривень уже поступили на рахунок центру первинної медико-санітарної допомоги. Розпочато роботи по реконструкції. Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк тримає це питання на особистому контролі. 17 вересня він разом із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Омелянюком побували на об'єкті та ознайомились із ходом робіт. Тут уже реконструйовано приміщення під котельню, де буде встановлено сучасний твердопаливний котел. Виконано роботи по підключенню електроенергії, тривають роботи по встановленню водогону та каналізації, міняються вікна. Одним словом – робота кипить.

Бутовецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини обслуговує 3740 чоловік – це 23 села, 9 ФАПів. Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк переконаний що роботи вдасться завершити до середини листопада. За виділені кошти також планується закупити нове медичне обладнання.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода