Розвиток медицини

Розвиток медицини

18 вересня 2015 року / 1 227 переглядів
Голова районної державною адміністрації Михайло Яснюк одним із пріоритетних напрямків діяльності райдержадміністрації визначив розвиток медицини. Чимало уже вдалося зробити для покращення обслуговування населення у центральній районній лікарні, не оминається увагою і сільська медицина. Уже декілька років на вустах питання переведення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Бутівці із аварійного приміщення у нове. Вишукувались кошти, аналізувались варіанти приміщень під амбулаторію. У цьому році на цьому питанні планується поставити крапку. В селі Бутівці є досить гарне приміщення, в якому свого часу розміщувалась контора колгоспу. Це капітальна будівля, світлі просторі кімнати, сюди і вирішили "переселити" амбулаторію.

На реконструкцію приміщення з районного бюджету виділено 930 тисяч гривень. 500 тисяч гривень уже поступили на рахунок центру первинної медико-санітарної допомоги. Розпочато роботи по реконструкції. Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк тримає це питання на особистому контролі. 17 вересня він разом із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Омелянюком побували на об'єкті та ознайомились із ходом робіт. Тут уже реконструйовано приміщення під котельню, де буде встановлено сучасний твердопаливний котел. Виконано роботи по підключенню електроенергії, тривають роботи по встановленню водогону та каналізації, міняються вікна. Одним словом – робота кипить.

Бутовецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини обслуговує 3740 чоловік – це 23 села, 9 ФАПів. Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк переконаний що роботи вдасться завершити до середини листопада. За виділені кошти також планується закупити нове медичне обладнання.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Погода
Архів
Квітень 2020 (17)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)