Інформуємо, консультуємо, допомагаємо…

Інформуємо, консультуємо, допомагаємо…

10 вересня 2015 року / 1 026 переглядів
Фахівці Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості спільно із соціальними партнерами активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед зайнятого та незайнятого населення шляхом проведення виїзних акцій на території сільських громад Старокостянтинівщини. Метою заходів є ознайомлення сільських мешканців із соціальними послугами, що надає служба зайнятості, вакансіями та професіями, актуальними на ринку праці; соціальні партнери інформують про порядок отримання житлових субсидій, надають юридичні консультації.

Так, 08 вересня 2015 року фахівці Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості, спеціалісти управління соціального захисту населення Старокостянтинівської районної державної адміністрації, провели виїзні акції у Немиринецькій, Самчинецькій та Вербородинській сільських радах. Заступник директора міськрайцентру зайнятості Л.Драчук поінформувала мешканців сіл Немиринці, Берегелі, Деркачі, Кантівка, Самчинеці, Семереньки, Вербородинці про стан ринку праці, соціальні послуги служби зайнятості та актуальні вакансії. Зосередила увагу громадян на підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації на актуальні професії під конкретні робочі місця. Ознайомила з переліком учбових закладів Старокостянтинівщини, Хмельниччини, презентувала центри професійно-технічної підготовки державної служби зайнятості. Також, для населення цікавою та корисною була інформація щодо можливості одержання ваучера задля підтримки своєї конкурентоспроможності на ринку праці.

Головний спеціаліст відділу праці, сім’ї та соціальних зв’язків Р.Терещук та інформатор-координатор Н.Козерацька управління соціального захисту населення Старокостянтинівської райдержадміністрації надавали громадянам консультації та роз’яснення щодо порядку одержання житлових субсидій.

Всього у виїзних акціях, що проводилися 8 вересня взяли участь 58 громадян. З початку поточного року спільних виїзних акцій проведено у 17 сільських радах, охоплено 342 особи.

За матеріалами міськрайонного центру зайнятостіПошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)