Народ підтримує децентралізацію, і я, як Президент, буду з Українським народом – Петро Порошенко

Народ підтримує децентралізацію, і я, як Президент, буду з Українським народом – Петро Порошенко

2 вересня 2015 року / 993 переглядів
Президент наголошує на тому, що реформа з децентралізації втілюється у життя, передусім, з огляду на думку населення країни. «Більше 70% українців підтримують зміни до Конституції в частині децентралізації, і я, як український Президент, буду з Українським народом», – заявив Петро Порошенко, коментуючи на прохання журналістів розгляд у Верховній Раді у першому читанні змін до Конституції.

«Це перша причина, чому ми робимо реформи. І тільки другою причиною є виконання наших зобов’язань відповідно до Мінських угод», – наголосив Президент, зазначивши, що, відповідно до Мінських домовленостей, Україна зобов’язалась до кінця року прийняти відповідні зміни до Конституції.

«Ми хочемо продемонструвати цілому світові і усій проукраїнській коаліції: Україна – дуже відповідальна у виконанні всіх взятих на себе зобов’язань в Мінську в лютому цього року. Натомість Росія – не робить нічого!», – наголосив Глава держави.

Президент зазначив, що подальші реформи передбачають зміни до Конституції в частині судової реформи, позбавлення депутатської та суддівської недоторканості. «Встановлення верховенства закону в нашій країні є найбільшим пріоритетом. Війна та агресія, яку ми маємо на Сході нашої країни, не є виправданням для мене, як українського Президента, не проводити реформи», – заявив Глава держави.

Паралельно з реформами влада працює на досягнення миру в країні. «Ми сконцентруємося на тому, щоб в країну нарешті прийшов мир. Поки що є дуже крихка надія, але вже 5-й день на фронті не б'ють з артилерії, немає мінометів, 5-й день на фронті не гинуть українські захисники, яким важко зрозуміти, чому вони мають гинути в Києві», – сказав Президент, маючи на увазі події, які мали місце напередодні під стінами Верховної Ради, коли щодо охоронців правопорядку було застосовано силу та бойову зброю з боку протестувальників.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Погода
Архів
Вересень 2020 (26)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)