Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

30 липня 2015 року / 1 448 переглядів
30 липня голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні колегії взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк. На порядку денному засідання колегії розглядалось три питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старо-костянтинівського району за І півріччя 2015 року.

2. Звіт начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації "Про стан організації роботи центру надання адміністративних послуг".

3. Про стан забезпечення автобусним сполученням населених пунктів Старокостянтинівського району.

По першому питанню "Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за І півріччя 2015 року" слово для виступу надається начальнику відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Макєєвій Оксані Олегівні, начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Гниліцькому Миколі Володимировичу та головному лікарю комунального закладу "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Швецю Анатолію Івановичу.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Оксана Макєєва зазначила, що обсяги промислового виробництва за січень-червень 2015 року зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 11,7%.

Зросли обсяги випуску продукції у переробній промисловості у 1,9 разів. Обсяг реалізованої продукції становив 43,4 млн. грн., що на 51,7% більше до відповідного періоду минулого року.

З метою впровадження енергозберігаючих заходів та зменшення використання природного газу розроблено проектно-кошторисні документації на будівництво паливних зі встановлення твердопаливних котлів Радковецького та Поповецького НВК. Також виготовлено документацію на капітальні ремонти даних навчально-виховних комплексів.

Продовжувалася реалізація проекту по реконструкції котельні зі встановленням твердопаливних котлів в Ладигівському НВК. Профінансовано 376,6 тис. грн., освоєно 284,0 тис. грн. Стан реалізації проекту понад 80% готовності, практично завершено.

Закуплено твердопаливні котли для Губчанського та Пеньківського НВК на суму 154,2 тис. грн., встановлення яких планується у ІІІ кварталі поточного року.

За рахунок коштів районного бюджету замінено 97 вікон та 10 дверей на металопластикові: у Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст., Іршиківському, Решнівецькому НВК, дитячому таборі "Калинівка".

У рамках реалізації проектів щодо подальшого розвитку альтернативної енергетики інвестором виконано капітальний ремонт існуючих шлюзових мостів, зведено несучі залізобетонні конструкції гідроспоруд, змонтовано гідротурбіну та електрогенератор, проведено капітальний ремонт основних конструкцій приміщення млина. З початку поточного року виконано робіт по с.Самчики та с.Губин на суму близько 3,3 млн. грн.

ТОВ «Дивосвіт» м.Вінниця розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво електростанції по виробництву електроенергії з використанням сонячної енергії у с.Коржівка, будівництво якої планується розпочати у 2016 році, обладнання уже завезено в Коржівку.

На фінансування "Програми підтримки Української армії" у І півріччі 2015 року виділено і використано 100,0 тис. грн. з районного бюджету на придбання 75 комплектів військової форми для військовослужбовців та мобілізованих до зони проведення АТО.

Протягом звітного періоду тричі направлялася благодійна допомога на зону проведення АТО (Донецька обл.: Артемівський р-н та м.Добропілля). Районною державною адміністрацією, підприємствами та сільськими радами району зібрано і передано продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни на суму близько 100,0 тис. грн.

У І півріччі поточного року з районного бюджету виділено та освоєно 50,0 тис. грн. на поновлення та накопичення матеріальних резервів на випадок надзвичайних ситуацій.

Посівна площа по всіх категоріях господарств у 2015 році становить 83,8 тис. га., в т.ч. по сільськогосподарських підприємствах – 66,9 тис. га., в порівнянні до минулого року збільшилась на 1,8 тис. га.

У галузі тваринництва досягнуто збільшення виробництва молока та м’яса, м’яса – на 25%, молока – на 2%.

Станом на 01.07.2015 року нараховується 3 тис. 132 голови ВРХ, в т.ч. 1 тис. 87 голів корів. У господарствах району нараховується 7 тис. 649 голів свиней. Поголів’я корів збільшено на 2%, свиней – на 20%.

Одним із пріоритетних напрямків розвитку району визначено створення потужної галузі тваринництва.

За І квартал поточного року по Старокостянтинівському району залучено прямих іноземних інвестицій на загальну суму 1,1 млн. дол. США.

Обсяг експорту товарів становив 13,5 млн. дол. США, імпорт товарів склав 3,6 млн. дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 9,8 млн. дол. США.

Реалізовувалися завдання та заходи Програми розвитку малого та середнього підприємництва. Протягом І півріччя зареєстровано 28 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб.

До загального фонду зведеного бюджету району за І півріччя 2015 року надійшло податків та зборів в сумі 91,4 млн. грн., із них власних надходжень – 15,3 млн. грн., виконання забезпечено на 135,2%, темпи приросту до відповідного періоду минулого року 20,6%, або 2,6 млн. грн.

Надходження податку на доходи фізичних осіб становили 8,6 млн. грн., на 67,7 тис. грн. більше до минулого року.

В районі відсутня заборгованість з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах усіх форм власності.

Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям отримує 169 сімей, профінансовано допомог на суму 42,4 млн. грн. Середній розмір допомоги у малозабезпечених багатодітних сім’ях складає 2 тис. 352 грн. 30 коп.

Профінансовано субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги на суму близько 3,8 млн. грн.

Пільговим проїздом скористалося 8164 особи на суму 169,2 тис. грн. Профінансовано 123,7 тис. грн.

На обліку перебувало 223 внутрішньо переміщених особи, з яких: 122 особи (58 сімей) жителі Донецької області, 97 осіб (56 сімей) жителі Луганської області, 4 особи жителі АРК.

Управлінням Пенсійного фонду за січень-червень 2015 року призначено 383 пенсії. Всього профінансовано пенсій у розмірі 151,0 млн. грн.

Власні надходження склали 96,6 млн. грн. при плановому завданні 90,9 млн. грн.

Станом на 1 липня 2015 року на обліку у міськрайонному центрі зайнятості перебувало 349 безробітних, що на 8,2% менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Протягом звітного періоду було працевлаштовано 444 незайнятих громадян, в тому числі 427 осіб з числа безробітних. Рівень працевлаштування безробітних становив 44,2%.

На обліку в міськрайонному центрі зайнятості перебувало 48 внутрішньо переміщених осіб та 10 учасників АТО, з яких працевлаштовано 8 осіб, до громадських робіт залучено 10 осіб.

З 8 червня розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення і відпочинку "Калинівка". За І зміну оздоровлено 113 дітей Старокостянтинівського, Полонського районів та міста Старокостянтинова. Першою зміною стовідсотково охоплені діти пільгових категорій: діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти сироти.

Станом на 1 липня 2015 року в службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває на обліку 115 дітей, з них 95 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 20 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Під опікою та піклуванням громадян перебуває 85 дітей даної категорії.

Протягом I півріччя проведено 28 рейдів, в ході якого обстежено умови проживання дітей у 83 сім’ях.

Медична допомога населенню району надається Старокостянтинівською центральною районною лікарнею та Центром ПМСД.

Вартість ліжко-дня складає: по медикаментам – 7,02 грн., по харчуванню – 6,09 грн.

При Старокостянтинівській центральній районній лікарні розпочав роботу кабінет комп'ютерної томографії, відбулося відкриття гемодіалізного центру.

За кошти районного бюджету у центральній районній лікарні проведено ремонт операційних хірургічного відділення на суму 305,3 тис. грн., капітальний ремонт даху інфекційного відділення – 550,0 тис. грн. (профінансовано 327,6 тис. грн.), придбано УЗД-апарат – 695,0 тис. грн.

Придбано ЕКГ-апарат та твердопаливний котел для Пашковецької АЗПСМ загальною вартістю 41,3 тис. грн.

Установами культури району протягом звітного періоду надано платних послуг на суму 77,2 тис. грн.

Придбано сценічні костюми на суму 42,3 тис. грн., музичну апаратуру – 19,9 тис. грн.

Проведено ремонти закладів культури району на суму 86,2 тис.грн., замінено на металопластикові 17 вікон у центральній районній бібліотеці на суму 98,2 тис. грн.

Основним завданням районної державної адміністрації, районної ради та територіальних громад на ІІ півріччя 2015 року є виконання в повному обсязі завдань та заходів Програми соціально-економічного розвитку району на 2015 рік, забезпечення подальшого розвитку економіки району, покращення соціальної сфери.

По другому питанню порядку денного засідання колегії "Звіт начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації "Про стан організації роботи центру надання адміністративних послуг" слово для звіту надавалось начальнику відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Опанчук Людмилі Федорівні. Доповідач зазначила, що в ЦНАПі облаштовано 19 робочих місць, зокрема: 5 місць адміністраторів(з врахуванням керівника) та 14 місць для суб’єктів надання адміністративних послуг.

Спільно з керівниками суб’єктів надання адміністративних послуг забезпечено надання максимально широкого спектру адміністративних послуг у приміщенні ЦНАП, зокрема це послуги сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, реєстраційної служби районного управління юстиції, районного сектору державної міграційної служби, управління Держземагенства у районі.

Середня кількість видів адміністративних послуг, задекларованих у пере­ліку ЦНАП становить – 115 видів.

За І півріччя 2015 року через ЦНАП надано 2860 адміністративних послуг.

Відповідно до вимог Закону України "Про адміністративні послуги" розроблено графік прийому суб’єктів звернень ЦНАП, який затверджено головою райдержадміністрації. Прийом суб’єктів звернень працівниками ЦНАП здійснюється згідно з чинним законодавством - шість днів на тиждень та сорок годин на тиждень, у тому числі в суботу шість годин.

З метою фінансової підтримки ЦНАП розроблено Програму розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації на 2015 рік, яку затверджено рішенням 28 сесії районної ради від 24.12.2014 року №5. Програмою передбачено фінансування ЦНАП з місцевих бюджетів та фактично станом на 01.07.2015 року виділено 40 тис. грн. для придбання комп’ютерної техніки та встановлення програмного забезпечення.

З метою найбільш повного інформування громадян щодо порядку надання адміністратив­них послуг на офіційному веб-сайті райдержадміністрації створено сторінку «Центр на­дання адміністративних послуг», на якій розміщено інформацію про місце розташування ЦНАП та транспортне сполучення, контактні телефони та електронну адресу, порядок надання адміністративних послуг, перелік адміністративних послуг, графік прийому суб’єктів звернень, нормативно-правову базу, що регламентує діяльність ЦНАПу, інформаційні та технологічні картки суб’єктів надання адміністративних послуг, перелік супутніх послуг для громадян. Також розміщено анкету для проведення громадського моніторингу процесу надання адміністративних послуг, брошуру Центру політико-правових реформ та багато іншої цікавої інформації для ознайомлення громадян з адміністративними послугами.

Громадською організацією Краєзнавча спілка "Дивокрай" з 01 червня 2015 року розпочато моніторинг процесу надання адміністративних послуг та діяльності ЦНАПу. Анкетування, яке проводять громадські активісти, надасть можливість виявити та врахувати усі зауваження та пропозиції щодо якості надання адміністративних послуг, проводити щорічний аналіз таких зауважень і пропозицій, вживати відповідних заходів.

З метою належної організації роботи ЦНАП в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з Хмельницькою філією ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України укладено договір щодо підключення ЦНАП до бази даних Державного реєстру речових прав.

По третьому питанню порядку денного засідання колегії "Про стан забезпечення автобусним сполученням населених пунктів Старокостянтинівського району" слово для виступу надавалось завідувачу сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Білоусу Олегу Володимировичу. Доповідач зазначив, що у кінці 2014 року і на протязі 2015 року проведено 4 засідання конкурсного комітету та розглянуто 21 автобусних маршрутів, визначено 9 автобусних перевізників для обслуговування маршрутів.

Станом на 24 липня 2015 року діє 19 договорів на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. Маршрутна мережа району складає 19 автобусних маршрутів, які обслуговують 9 приватних перевізників. Автобусним сполученням забезпечено близько 87% населених пунктів району.

У межах компетенції контролюється виконання умов договорів з перевізниками шляхом одержання повідомлень з автостанцій, інших державних установ, а також звернень громадян з цих питань.

З метою оптимізації приміської маршрутної мережі у 2015 році 3 маршрути Старокостянтинів-Капустин, Старкостянтинів-Малий Чернятин через Оріхівку, Старокостянтинів-Кантівка були об’єднані з іншими маршрутами району.

За січень-травень цього року послугами пасажирського транспорту скористалося 650,9 тис. пасажирів, що на 27% більше ніж за аналогічний період минулого року.

У м.Старокотянтинів знаходиться автостанція 3 класу, яка відіграє важливу роль у поліпшені якості пасажирських автомобільних послуг та забезпечує автостанційне обслуговування як пасажирів, так і перевізників.

Із загальної протяжності доріг загального користування протяжність державних доріг становить 152,3 км, районних – 310,7 км.

У Старокостянтинівському районі визначено дві пріоритетні дороги, через які проходять соціально значущі маршрути, а саме Н-03 Житомир – Чернівці та Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів, які за своїми експлуатаційними характеристиками потребують частково ямкових робіт.

На компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2015 рік кошторисом передбачено 364772,0 тис.грн.

Станом на 01.07.2015 року пільговим проїздом скористалося 8164 особи на суму 169157 тис.грн., профінансовано 123705 тис.грн. (заборгованість станом на 01.07.2015 року становить 60090 тис.грн).

З 1 червня 2015 року зменшено кількість категорій осіб, яким надаються пільги на проїзд у громадському транспорті. Законом України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" внесено зміни до ряду законів, що деталізують умови надання пільг деяким категоріям громадян.

Право на пільговий проїзд зберігається за інвалідами війни та учасниками бойових дій; інвалідами І групи та особами, які їх супроводжують; інвалідами ІІ групи; постраждалими від аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій; дітьми-інвалідами; дітьми-сиротами; дітьми, батьки яких позбавлені батьківських прав; учнями з малозабезпечених сімей.

На сьогодні у сфері пасажирських перевезень актуальним є попередження діяльності та виведення з ринку пасажирських перевезень автомобільних перевізників, які здійснюють свою діяльність поза межами правового поля, так званих нелегалів.

Інформація щодо перевізників, які здійснюють нелегальне перевезення пасажирів направляється начальнику відділення ДАІ по обслуговуванню Старокостянтинівського району для подальшого розгляду та у разі виявлення порушення притягнення порушника до відповідальності.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода