Міськрайцентром зайнятості для безробітних громадян організовано День відкритих дверей на виробництві

Міськрайцентром зайнятості для безробітних громадян організовано День відкритих дверей на виробництві

22 липня 2015 року / 2 012 переглядів
16 липня Старокостянтинівським міськрайцентром зайнятості для безробітних громадян організовано День відкритих дверей на виробництві - Презентацію роботодавця на ПАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр”. Дане підприємство розробляє Красносілецьке родовище гранітів та спеціалізується на виробництві щебеню, кам’яного відсіву та каменю бутового, що реалізується на території України та за її межами. Розпочало свою діяльність підприємство ще у 1971 році з чисельністю працюючих 28 осіб, на сьогодні – це потужна організація із середньообліковою чисельністю працівників 146. Очолює ПАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр”голова правління Романюк Володимир Віталійович.

Презентацію підприємства ПАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр” провела заступник голови правління Орєхова Валентина Михайлівна, яка ознайомила учасників заходу із професійно-кваліфікаційним складом працівників, а це – грохотники, машиністи бурової установки, машиністи дробильних машин, машиністи екскаватора, мулярі, токарі, водії автотранспортних засобів кат. «С, Е» та ін., з умовами праці, розміром заробітної плати. Під час екскурсії на виробництво 18 безробітних осіб, з них 4 демобілізовані військовослужбовці та 1 учасник антитерористичної операції відвідали ремонтні майстерні та побували у кар’єрі, де безпосередньо проходить видобування каменю, ознайомилися з виробничим процесом та технікою, яка використовується на підприємстві. Також заступник голови правління акцентувала увагу на потребі підприємства у кадрах – це і машиніст бурової установки, машиніст екскаватора, токар, водій автотранспортних засобів кат. «С, Е».

В ході проведення заходу заступник директора Старокостянтинінвського міськрайцентру зайнятості Драчук Людмила Станіславівна проінформувала присутніх про стан ринку праці Старокостянтинівщини, актуальні вакансії, ознайомила з паспортами навчальних закладів та центрів профтехосвіти державної служби зайнятості на яких можна здобути професії, затребувані на виробництві. Працював також і мобільний центр зайнятості, де учасники мали змогу ознайомитись з папками, що містять інформацію по даних професіях, з паспортами ринкоутворюючих підприємств, отримати поради та рекомендації фацівців центру зайнятості.

Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. 5 осіб зацікавилися актуальними вакансіями ПАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр”. Фахівці центру зайнятості мають надію, що День відкритих дверей на виробництві принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)