Відбулося відкриття четвертого гемодіалізного центру області на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні

Відбулося відкриття четвертого гемодіалізного центру області на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні

22 липня 2015 року / 2 302 переглядів


Сьогодні відбулося відкриття 4-го гемодіалізного центру Хмельницької області на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні. Відкрити відділення приїхав голова обласної держадміністрації Михайло Загородний, голова обласної ради Іван Гончар, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Яків Цуглевич, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, голова районної ради Олександр Коханюк. У заході взяли участь медичні працівники району на чолі із головним лікарем Володимиром Стіхарєвим.

Хворим на ниркову недостатність допомога надається на базі гемодіалізного відділення Хмельницької обласної лікарні, який є обласним консультативно-методологічним центром з екстракорпоральних та еферентних методів детоксикації, лікування гострих отруєнь, недостатності функції нирок і печінки. Для проведення діалізу відділення оснащені апаратами для проведення гемодіалізу та системи очищення води. Впровадження нових технологій діалізного лікування, які відповідають міжнародним стандартам, дало змогу лікувати хворих в амбулаторному режимі, продовжити та суттєво підвищити якість життя хворих.

Хмельниччина вважається однією з найкращих областей, де виконується ця непроста процедура. На сьогодні вона має 39 діалізних місць: в Хмельницькій обласній лікарні у відділенні гемодіалізу працюють 15 апаратів у чотири зміни, у м. Кам’янець-Подільський та Шепетівський ЦРЛ - по 10. У Староконстянтинівській центральній районній лікарні відтепер запрацює в дві зміни 4 діалізних апарата, що забезпечить потребу в проведенні діалізу для 16 пацієнтів.

Нове відділення відкривається з метою розвантаження,роботи гемодіалізного відділення обласної лікарні. На це виділено 6 кімнат в приміщенні Старокостянтинівської центральної районної лікарні, зареєстровано 12,5 посад медичних працівників. На ремонт лікарня отримала 350 тис гривень спонсорської допомоги. У відділенні детоксикації функціонуватиме 5 діалізних ліжок, на данний час є 4 апарати та заплановане одне резервне. Відділення гемодіалізу буде приймати хворих з м. Старокостянтинів та Старокостянтинівського, Красилівського, Старосинявського районів.

За минулий рік в Хмельницькійобласті на діалізних хворих було використано 18 млн. гривень державних коштів, що в середньому складало біля 200 тис. гривень на одного хворого на рік. У цьому році заплановано використати 49 млн. гривень, що будуть спрямовані на закупівлю витратних матеріалів для роботи апаратів штучної нирки. Крім цього, на 400 тис. гривень заплановано закупівлю медичних препаратів для корекції анемії.

Більше ніж 500 млн осіб в світі - кожеи десятий дорослий - мають ураження нирок. Хвороби нирок стоять на одному з перших місць в групі факторів ризику зростання серцево-судинної смертності. В Україні кількість хворих з хронічною нирковою недостатністю зросла за останні два роки більше ніж вдвічі: близько трьох тисяч осіб потребують замісної ниркової терапії, майже половина з них реально потребують трансплантації нирки, адже гемодіаліз здатен подовжити тривалість життя на 10-15 років.

Михайло Загородний привітав медиків Старокостянтинівщини із гарною подією. Він подякував керівництву департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головному лікарю Старокостянтинівської центральної районної лікарні, голові районної державної адміністрації та районної ради за спільну роботу спрямовану на покращення якісного медичного обслуговування населення. До сьогодні з районного бюджету виділялось щороку близько 90 тисяч гривень щоб забезпечити підвіз хворих до Хмельницького на гемодіаліз. Голова облдержадміністрації також запевнив, що спільна робота буде продовжуватись. Найближчим часом в Старокостянтинівську центральну районну лікарню планується передати нове рентгенівське обладнання.

Михайло Загородний також оглянув кабінет комп’ютерної томографії та медичну лабораторію.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (37)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)