Виїзна нарада у Старокостянтинівському районі

Виїзна нарада у Старокостянтинівському районі

17 липня 2015 року / 1 460 переглядів
Згідно графіку проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств промисловості районів та міст області Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Хмельницькою торгово-промисловою палатою 15 липня 2015 року проведено виїзну нараду у Старокостянтинівському районі. У нараді взяли участь Флентін Сергій Володимирович – заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі – начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Хмельницької облдержадміністрації, Новодон Оксана Юріївна – начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької облдержадміністрації, Сахарова Наталія Євгенівна – завідувач сектору промисловості Департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької облдержадміністрації.

Разом із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним відвідали ПАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр» с.Красносілка, голова правління Романюк Володимир Віталійович, ТОВ «Старокостянтинівська меблева фабрика» с. Пашківці, директор Ваврищук Микола Васильович. Також було заслухано керівника підприємства ТОВ «Цегельник» с. Красносілка.

На зустрічі обговорювалися питання про основні здобутки (створення нових робочих місць, нові технологічні процеси, нові види продукції, модернізація виробництва, освоєння нових ринків збуту тощо), виробництво промислової продукції, обсяги реалізованої промислової продукції та проблемні питання розвитку підприємства.

На сьогодні добувна промисловість району представлена підприємством ПАТ "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр" (виробництво гальки, гравію, щебеню, каменю дробленого та граніту). Підприємства обробної промисловості:

ТОВ «Старокостянтинівська меблева фабрика» виробництво корпусних меблів.

ТОВ «Цегельник» виробництво цегли керамічної вогнетривкої марки М-75.

На ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" встановлено основну лінію по виробництву корпусних меблів із ДСП. Також запущено мінілінію по випуску фасадів до меблів з МДФ, що дало змогу забезпечити організацію повного закритого циклу виробництва корпусних меблів, гарантуючи їх високу якість.

Протягом І півріччя 2015 року промисловими підприємствами району вироблено продукції на загальну суму 31,4 млн.грн., що на 17,1% більше відповідного періоду минулого року.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода