Самчиківська конференція: механізм успіху - селекція максимальної врожайності

Самчиківська конференція: механізм успіху - селекція максимальної врожайності

7 липня 2015 року / 1 255 переглядів
Традиційний літній День поля Хмельницька державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту кормів та сільського господарства Поділля провела 3 липня на власному демонстраційному науково-технологічному полігоні. На зустріч були запрошені керівники і фахівці агроформувань, управлінь агропромислового розвитку, фермери, приватні товаровиробники, науковці. Цьогоріч у Дні поля взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, заступник голови РДА Олег Омелянюк, начальник управління агропромислового розвитку Олександр Суслов.

Всеукраїнська науково-практична конференція “Наукове забезпечення інноваційного розвитку агропромислового комплексу Хмельниччини День поля-2015 налічувала 9 пунктів тем для висвітлення та обговорення у рамках практичної та теоретичної частин.

Радо вітаючи гостей та відкриваючи науково-практичну конференцію директор Хмельницької ДСГДС Віктор Молдован наголосив, що у своїх напрацюваннях та на практиці застосовують усе найкраще, інноваційне. Це якісне насіння, кваліфікаційна техніка, засоби захисту рослин - тільки оригінальні.У цьому напрямі розвитку добре допомагає ТОВ “Дюпон Україна”.

Одним із ключових питань конференції окреслено вивчення адаптивної спроможності сортів озимих та ярих сільськогосподарських культур вітчизняної селекції. Досвідом, практично-науковими напрацюваннями із учасниками зібрання ділилися Віктор Молдован - директор Хмельницької ДСГДС, Віра Кириленко - завідувач лабораторії селекції озимої пшениці Миронівського інституту пшениці ім.Ремесла, Сергій Іванюк - заступник директора з наукової роботи Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, Лариса Бурденюк-Тарасевич - головний науковий співробітник відділу селекції зернових культур Білоцерківської дослідно-селекційної станції.

Традиційно учасники конференції мали можливість ознайомитися з даними технологіями вирощування, які випробовуються саме на грунтах Західної України та адаптовані до клімату нашого регіону. Технології щодо обробітку грунту, зміна термінів посіву, аби отримувати зерно найменшої вологості та максимальної урожайності.

Об’єднання зусиль генетиків, технологів, дослідних практичних станцій - дає швидкий та позитивний результат, який агропідприємства різних форм власності беруть за основу розвитку свого сталого агробізнесу.

Консультаційна підтримка подібних конференцій має забезпечити діапазон як інформаційний так і теоретичний для господарств аграрного вектору, зокрема на Поділлі.

Тетяна ОМЕЛЯНЮК

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода