Світ професій

Світ професій

30 червня 2015 року / 1 238 переглядів
До Дня молоді та Дня незалежності України фахівцями Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості спільно з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 24 червня 2015 року проведено профорієнтаційний захід “Світ професій».

Метою заходу було розширення уявлень про різні види професійної діяльності, формування позитивного ставлення до професій, розвитку уяви, інтуїції та творчого мислення учнів, про права та соціальні гарантії молоді, створення передумов для професійної самореалізації молоді та профілактики молодіжного безробіття. У заході прийняло участь 60 учнів та 7 вихователів.

Відкрив захід директор ПЗОВ “Калинівка” Чернега Сергій Анатолійович, який представив присутніх.

Про проблеми та перспективи працевлаштування сучасної молоді розповіла директор Старокостянтинівського МРЦЗ Фесун Л.Е.. Вона зазначила, що у випадку правильного вибору молодою людиною професії, у виграші не лише суспільство, що одержало активного цілеспрямованого діяча суспільного виробництва, але й особистість, що одержує широкі можливості для самореалізації.

Методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Лошак Н.Р. провела із вихованцями тренінгові заняття «Я в світі». Основна мета тренінгу – допомогти дітям розкритися, продемонструвати свої найкращі сторони, як особистості. Вправи були спрямовані на зниження рівня тривожності та формування навичок безконфліктного спілкування.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Наконечна Л.В. провела для вихованців закладу семінар «Молодь на ринку праці», на якому ознайомила присутніх з різноманітним світом професій, актуальними професіями на ринку праці. Учням було запропоновано у ігровій формі поринути у світ професій. Відпочиваючим пропонувалось визначити, до якої професії відносяться певні групи слів, “АБВГ дейка”, “Анаграма”.

У процесі ігор учасники навчилися працювати в команді, знаходити шляхи порозуміння, також показали свої уміння та здібності,мали змогу розширити своє уявлення про світ професій та їхні особливості, дізналися, як вибудовувати стратегію їх вибору.

По закінченню змагань переможці були нагородженні подарунками.

Вихователям ПЗОВ «Калинівка» фахівці центру зайнятості провели семінар на тему: «Актуальність професійної орієнтації в сучасних умовах», на якому ознайомили присутніх з профорієнтаційними послугами, які надаються СЗ, з спільними напрямками в організації роботи з учнями та батьками. Обговорили використання профорієнтаційного терміналу у профорієнтаційній роботі та у самовизначенні учнів.

Директор центру зайнятості зустрілася з вимушено переміщеними особами, які за сприянням служби зайнятості були працевлаштовані в ПЗОВ «Калинівка». Під час зустрічі працюючі висловили вдячність фахівцям центру зайнятості за сприяння у працевлаштуванні і сподівання на подальшу плідну співпрацю.

За матеріалами

Старокостянтинівського міськрайонного

центру зайнятості

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода