Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

25 червня 2015 року / 1 084 переглядів
25 червня заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації. У засіданні колегії районної державної адміністрації взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

У порядку денному засідання колегії розглядалося 3 питання:

1. Про стан і перспективи розвитку пам'яткоохоронної роботи в районі.

2. Про здійснення виконавчим комітетом Староостропільської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

3. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2015 року.

По першому питанню "Про стан і перспективи розвитку пам'яткоохоронної роботи в районі" слово для виступу надавалося головному спеціалісту відділу культури національностей та релігій райдержадміністрації Шубіній Вікторії Василівні. Доповідач зазначила, що На державному обліку та під охороною на території Старокостянтинівського району перебуває 116 пам’яток культурної спадщини, з них: археології – 37, історії – 69, монументального мистецтва – 10.

Всі пам’ятки культурної спадщини знаходяться у користуванні територіальних громад та на балансі сільських рад.

Виконавчими комітетами сільських рад, громадськістю територіальних громад пам`ятки постійно упорядковуються, забезпечується їх догляд, а у разі потреби ремонт чи заміна архітектурної споруди.

Відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини", проводиться моніторинг стану пам’яток історико-культурної спадщини району, складаються акти технічного стану пам’яток, проводиться фотофіксація, ведеться облік пам’яток, контроль за дотриманням пам’яток у належному стані, за дотриманням встановлених режимів, використання пам’яток, проведення археологічних розвідок, розкопок, добудови, перебудови, демонтажу пам’яток. Організовується широка організаційно-роз’яснювальна робота серед громадян району про цінність історико-культурної спадщини району і необхідність збереження пам’яток для майбутніх поколінь, проводиться робота з господарюючими суб’єктами щодо благодійних внесків на підтримку і збереження історичних пам’яток, пам’яток мистецтва.

Питання охорони пам'яток культурної спадщини району не має обмежень, як у плані їх виявлення, вивчення, відновлення, популяризації, так і їх збереженні. Ретельно збережена й належним чином представлена культурна спадщина – це невмируще джерело зростання і духовного розвитку українського народу, національної самосвідомості.

По вищезазначеному питанню вирішено:

- завершити роботу по укладанню охоронних договорів на пам’ятки історії та культури.

- сформувати перелік пам’яток та об’єктів архітектури, історії і монументального мистецтва, які потребують проведення невідкладних ремонтно-реставраційних робіт.

- систематично проводити інформаційну роботу серед сільських голів шляхом проведення семінарів, робочих нарад по недопущенню випадків порушення Законів України "Про охорону культурної спадщини", "Про охорону археологічної спадщини".

- запровадити щорічне комплексне обстеження стану пам’яток і об’єктів історії, мистецтва, археології, архітектури, своєчасно вирішувати питання щодо ремонту та утримання пам’яток культурної спадщини.

- про результати проведеної роботи інформувати районну державну адміністрацію до 1 грудня 2015 року.

- рекомендувати виконавчим комітетам сільських рад Проаналізувати стан охорони і збереження пам’яток та об’єктів культурної спадщини на засіданнях виконкомів у третьому кварталі 2015 року, вжити конкретні заходи щодо забезпечення їх збереження та використання.

- передбачити у місцевих бюджетах видатки на здійснення робіт по забезпеченню охорони та збереженню об’єктів нерухомої культурної спадщини.

По другому питанню "Про здійснення виконавчим комітетом Староостропільської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади" слово для виступу надавалось керівнику апарату райдержадміністрації Літвінчуку Андрію Володимировичу. На виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет Староостропільської сільської ради, сільський голова організовують роботу щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. Виконавчим комітетом вживаються заходи на виконання доходної частини бюджету сільської ради.

Станом на 1 червня 2015 року власні бюджетні надходження виконані на 134,5%, при запланованих 177291 грн. надійшло 238459 грн. Видатки на утримання бюджетних установ профінансовані в основному у запланованих обсягах.

Вживаються заходи щодо виконання делегованого повноваження у сфері регулювання земельних відносин. Проте, виконавчим комітетом не здійснюється контроль за своєчасним укладенням договорів оренди земельних ділянок, переглядом ставок орендної плати у встановленому Законом порядку. Документація із обліку землекористувачів ведеться на задовільному рівні.

В той же час слід активізувати роботу по продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, а також щодо завершення процесу обміну сертифікатів на Державні акти.

Належним чином забезпечується виконання делегованого повноваження у сфері соціального захисту населення. Соціальним працівниками обслуговуються 35 одиноких громадян. Ведеться облік громадян, які мають право і користуються соціальними пільгами.

В цілому на території сільської ради проживає:

- 8 учасників бойових дій;

- 39 учасників війни;

- 147 дітей війни.

Періодично проводиться обстеження умов їх проживання, які оформляються відповідними актами. За результатами проведених обстежень у разі необхідності громадянам надається різного роду допомога.

У діяльності виконавчого комітету вагому частку становить здійснення делегованого повноваження у сфері освіти, охорони здоров`я, культури, фізкультури і спорту.

Існують проблеми із забезпеченням питною водою жителів с.Старий Остропіль. Населення забезпечується питною водою з 4 артезіанських свердловин та 25 криниць загального користування, із них 3 криниці потребують благоустрою. Потребує заміни та ремонту водопровідна система.

Виконавчим комітетом, сільським головою значна увага приділяється виконанню Закону України "Про звернення громадян". Функціональні обов`язки за станом розгляду звернень у сільській раді покладено на секретаря сільської ради. Графіки прийому громадян розміщені у спеціально відведеному місці. Сільським головою, секретарем згідно графіка проводиться прийом громадян у населених пунктах сільської ради.

У виконавчому комітеті сільської ради на належному рівні організовано ведення діловодства. Протягом січня-червня 2015 року до сільської ради надійшло 49 вхідних документів, з них – 5 розпоряджень і 1 доручення голови районної державної адміністрації. Журнали реєстрації документів ведуться на належному рівні. Проте, у веденні документації виявлено ряд недоліків. Зокрема, застосовується однакова індексація документів, на окремих документах відсутня резолюція сільського голови, а також відсутній контроль за виконанням рішень засідань виконавчого комітету.

Робота виконавчого комітету планується поквартально, що підтверджується відповідними планами роботи.

Проте, встановлені окремі порушення при прийнятті власних розпоряджень та їх реєстрації, веденні кадрового діловодства.

Враховуючи, що виконавчим комітетом Староостропільської сільської ради при здійсненні делегованих повноважень органів виконавчої влади відмічені окремі недоліки, упущення, пропонується заслухати звіт сільського голови Дубінчука В.Є. на засіданні колегії райдержадміністрації.

По третьому питанню "Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2015 року" слово для інформації надавалось начальнику відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Білокопитому Володимиру Вікторовичу, який ознайомив присутніх із основними завданнями районної державної адміністрації, які необхідно виконати у ІІІ кварталі 2015 року.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода