У районі проводиться активна робота зі сприяння відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання

У районі проводиться активна робота зі сприяння відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання

25 червня 2015 року / 1 651 переглядів
25 червня заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів засідання робочої групи з питань відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання.

На порядку денному засідання комісії розглядались питання про вжиття заходів щодо покращення платоспроможності суб’єктів господарювання та сплати заборгованості підприємств-боржників до Пенсійного фонду України. Зокрема, питання стосувалось ТОВ «Укрзернопром-Старокостянтинів», ТОВ «Старземком», ПП «АФ Кобзар», АЗАТ «Вікторія». На засіданні виступили заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, начальник управління Пенсійного фонду України в районі Олександр Савін, перший заступник начальника податкової інспекції Старокостянтинівського відділення Красилівської ОДПІ Марія Коломієць.

Сьогодні заборгованість платників із відшкодування пенсій призначених на пільгових умовах становить 996,2 тис. гривень та зросла до початку року на 171,3 тис. грн. або на 20,8 відсотків. Дорученням Прем’єр-Міністра України А.Яценюка від 08.06.2015 №22721/1/1-15 щодо невідкладних та першочергових заходів з наповнення бюджету Пенсійного фонду у 2015 році доведено завдання щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду. Поряд з тим, зростання заборгованості ставить під сумнів виконання Урядового доручення.

«Питання погашення заборгованості по пенсійних внесках є важливим завданням у роботі районної влади. З метою забезпечення повноти стягнення боргів спільними зусиллями органів державної влади ведеться системна робота з боржниками», - сказав Олег Борикін.

На засіданні робочої групи було вирішено вжити дієвих заходів щодо погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду та недопускати в подальшому росту боргу по платежах.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода