Відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради

Відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради

18 червня 2015 року / 1 339 переглядів
18 червня відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Олександр Коханюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 40 депутатів. У пленарному засіданні сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, сільські голови, начальники управлінь, установ та організацій району.

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради проінформував присутніх про відповіді, що надійшли на звернення депутатів, яке було прийнято на минулій сесії, стосовно підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. У листах Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг зазначено, що всі рішення щодо підняття тарифів є економічно обґрунтованими. Разом з тим для соціального захисту малозабезпечених верств населення запроваджено новий принцип призначення субсидій.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було знято з контролю депутатський запит депутата районної ради Валентини Бугери стосовно надання допомоги у вирішені питання ремонту будинку жительки с. Красносілка Марзялко Н.Л.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Віктора Молдавана, Ігоря Польового та Раїси Зайшлої, які стосувались виділення коштів на капітальний ремонт частини приміщення ДНЗ "Капітошка" Самчиківської сільської ради та реконструкції електролінії на території с.Самченці.

Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про внесення змін до бюджету на 2015 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність виділення коштів на нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району.

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Михайла Яснюка про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після ряду запитань звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.

Рішенням ради депутати внесли зміни і доповнення до районних програм, зокрема соціального захисту населення на 2011-2015 роки та розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації на 2015 рік, а також інформації про реалізацію заходів програм залучення інвестицій в економіку Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки і підтримки сімей на період до 2015 року.

Активно депутати обговорювали питання, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Проте більшість районних обранців порахували доцільним затвердити оцінку, адже від неї залежить розмір подальшої орендної плати та, звичайно, надходження до сільських та районного бюджетів.

За підсумками роботи тридцять другої сесії районної ради шостого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода
Архів
Грудень 2020 (10)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)