Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

28 травня 2015 року / 1 535 переглядів
28 травня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Яснюка відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

У засіданні колегії взяли участь члени колегії, заступники голови районної державної адміністрації, керівники та окремі працівники структурних рідрозділів районної державної адміністрації та районної ради, сільські голови.

У порядку денному сьогоднішнього засідання колегії розглядалось три питання:

1. Про стан легалізації та підвищення рівня заробітної плати.

2. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2015 року.

3. Про стан дотримання свободи слова в районі.

По першому питанню порядку денного доповідала начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Любов Бондар, яка повідомила, що для контролю за дотриманням законодавства про оплату праці, зокрема в частині її виплати не нижче розміру мінімальної заробітної плати підприємствами району управління соціального захисту населення райдержадміністрації щомісячно проводить моніторинг показників заробітної плати за видами економічної діяльності та в розрізі тих підприємств, установ і організацій району, які звітують в статистику по формі звітності: звіт з праці 1-ПВ.

За статистичними даними на 1 травня 2015 року в районі немає заборгованості з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах всіх форм власності. Існує заборгованість з виплати заробітної плати перед звільненими працівниками в сумі 10,1 тис. грн. на підприємстві-банкруті – агропромислове закрите акціонерне товариство "Вікторія"с.Зеленці.

За даними Головного управління статистики в Хмельницькій області у 2014 році район входив у п’ятірку районів з найвищим рівнем заробітної плати (4 місце) та займав 2 місце в області за темпами приросту розміру заробітної плати до відповідного періоду минулого року (114,5%).

Ці показники покращились у 2015 році, оскільки рівень середньої заробітної плати в районі стабільно зростає.

Так, згідно даних Головного управління статистики в Хмельницькій області, показник середньомісячної заробітної плати штатних працівників району за I квартал 2015 року становить 3393 грн. Він перевищує середньообласний показник на 16,2%; ріст до відповідного періоду минулого року - 39,1%. Рівень середньомісячної заробітної плати в районі за I квартал 2015 року, як і темп приросту до відповідного періоду минулого року є найвищими в області.

Найвищий рівень заробітної плати спостерігався у працівників агропромислового комплексу району: за I квартал 2015 року - 3696 грн.; за квітень 2015 року - 4236 грн. Найнижча заробітна плата спостерігалась у працівників сфери охорони здоров’я та соціальної допомоги - 1853 грн. (I квартал) та 1876 грн. (квітень), у сфері транспортних перевезень - 1384 грн. (I квартал) та 1365 грн. (квітень), а також в обробній промисловості: I квартал-1745 грн. та квітень - 1651 грн. Через невисокий розмір середньої заробітної плати в цих галузях рівень середньої заробітної плати в районі у 2014 році залишався на 7,7% нижчим від середньообласного показника.

У районі виконуються заходи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. За даними Старокостянтинівського відділення Красилівської МДПІ в поточному році з метою легалізації було обстежено 4 фізичні особи-приватні підприємці та 1 юридична особа.

За результатами цих обстежень виявлено 4 порушення трудового та податкового законодавства. Виявлено 4 особи, які працювали без наявних трудових договорів і не були оформлені як суб'єкти підприємницької діяльності. З них 3 особи зареєструвались як суб'єкти підприємницької діяльності та з одним працівником заключений трудовий договір між фізичною особою-приватним підприємцем та найманим працівником.

По другому питанню порядку денного засідання колегії доповідав керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук. Доповідач зазначив, що організація роботи з виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших документів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації носить системний характер.

Протягом І кварталу 2015 року проведено 3 засідання колегії райдержадміністрації, на яких розглянуто 11 питань, за результатами розгляду питань прийнято 10 розпоряджень і 1 протокольне рішення.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 447 документів. З них із центральних органів влади в т.ч. через апарат облдержадміністрації – 10:

- укази Президента України – 6;

- Глава АПУ – 1;

- постанов ВРУ – 1;

- інші документи – 2;

За вказаний період в районну державну адміністрацію директивних та розпорядчих документів обласної державної адміністрації, листів надійшло – 270, з них:

- розпоряджень голови облдержадміністрації – 36,

- доручень голови облдержадміністрації – 2,

- листів голови, заступників голови облдержадміністрації, начальників структурних підрозділів облдержадміністрації – 232.

З них взято на контроль хід виконання 98 документів.

Суттєве зростання документообігу, підвищення навантаження по виконанню документів на безпосередніх виконавців, часто вкрай обмежені строки виконання завдань документів і послаблення виконавської дисципліни в окремих структурних підрозділах районної державної адміністрації призводить до несвоєчасного та неякісного реагування на вимоги як контрольних документів, так і доручень керівництва районної державної адміністрації до них.

Робота щодо підвищення рівня виконавської дисципліни, ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації, дорученнями заступників голови райдержадміністрації продовжується.

При розгляді даного питання голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк наголосив для сільських голів на вчасному виконанні контрольних документів та належнжній організації діловодства в окремих виконавчих комітетах сільських рад району. Також Михайло Борисович зробив зауваження щодо неналежної роботи окремих сільських голів щодо проведення мобілізаційної роботи на підвідомчих їм територіях.

По третьому питанню розширеного засідання колегії районної державної адміністрації доповідав керівник апарату Андрій Літвінчук, який зазначив що на виконання постанови Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації", доручення Прем’єр-міністра України від 26.07.2010 року № 45858/0/1-10, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.02.2011 року №68/2011-р "Про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в області" в районі проводиться відповідна робота щодо ефективної реалізації правових та організаційних заходів державного сприяння розвитку інформаційної галузі, постійного моніторингу додержання свободи слова.

З метою реалізації державної інформаційної політики у районі діє си­стема інформування. Структурним підрозділом, що забезпечує медійний су­провід діяльності районної державної адміністрації, є сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, який здійснює анонсування заходів за участі керівництва райдержадміністрації, готує інформаційні матеріали, прес-анонси, прес-релізи, організовує комен­тарі, зустрічі, брифінги, прес-конференції для журналістів цент­ральних та регіональних засобів масової інформації.

На території району зареєстрована газета "Життя Старокос-тянтинівщини", засновниками якої є Старокостянтинівська районна державна адміністрація і районна рада, та КП "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області", засновником якої є Старокостянтинівська районна рада. Укладено угоду із редакцією газети "Життя Старокостянтинівщини" щодо висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету. До вищезазначеної угоди внесено пункт щодо гарантій невтручання у редакційну політику газети "Життя Старокостянтинівщини".

Протягом першого півріччя 2015 року не надійшло жодного звернення щодо утисків свободи слова в районі.

Редакцією газети "Життя Старокостянтинівщини" забезпечується висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, проблемних питань суспільного розвитку.

Діяльність редакції газети "Життя Старокостянтинівщини" здійснюється у правовому полі.

Порушень норм законодавства України з надання відповідей на журналістські запити та забезпечення свободи слова у професійній діяльності районних засобів масової інформації не зафіксовано. Відсутні випадки оскарження про ненадання інформації на журналістські запити.

Відповідно до положень Закону України "Про дос­туп до публічної інформації" до районної державної адміністрації запитів на інформацію від представників засобів масової інформації не надходило.

Питання про стан свободи слова, співпраця із засобами масової інформації перебувають на постійному контролі. Це питання неодноразово обговорювалося на нарадах у райдержадміністрації з метою більш ефективної реалізації правових та організаційних заходів державного сприяння розвитку інформаційної галузі на місцях, постійного моніторингу за додержанням свободи слова.

За результатами засідання колегії прийнято відповідні рішення та дано доручення окремим керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)