Відбувся інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

Відбувся інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

27 травня 2015 року / 1 029 переглядів
Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості України є допомога переселенцям із східних областей України та АР Крим. Фахівці Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості спільно із соціальними партнерами також активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з даною категорією громадян, шляхом запрошення їх на різноманітні заходи, семінари, тренінги. Так, у травні місяці в приміщенні Старокостянтинівського МРЦЗ відбувся профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених громадян, учасниками якого були 13 осіб.

Відкриваючи захід, начальник відділу організації працевлаштування населення Старокостянтинівського МРЦЗ Т.Білик проінформувала громадян про ситуацію на місцевому ринку праці, ознайомила з актуальними вакансіями, надала розширену інформацію про соціальні послуги служби зайнятості. Зокрема, наголосила на змінах у законодавстві про зайнятість населення, а саме, щодо можливостей отримання компенсації зареєстрованому безробітному з числа внутрішньо переміщених осіб фактичних транспортних витрат на переїзд до іншої адміністративно-територіальної одиниці місця працевлаштування, а також витрат на проходження за направленням центру зайнятості попереднього медичного та наркологічного огляду, якщо це необхідно для працевлаштування. Провідний спеціаліст Старокостянтинівського управління юстиції О.Балясна надала консультації юридичного характеру та відповіді на запитання учасників заходу.

По закінченню семінару безробітні громадяни отримали буклети, інший роздатковий матеріал. Як результат, двоє учасників заходу виявили бажання працювати у ПЗОВ «Калинівка».

Заступник директора Л.С.Драчук

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода