Виїзний прийом в Огіївцях

Виїзний прийом в Огіївцях

27 травня 2015 року / 1 213 переглядів


Активність громади - це шлях до розвитку. Обговорення існуючих проблем - це один із шляхів їх рішення.

Заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк провів виїзний прийом громадян в селі Огіївці. Під час зустрічі Огіївський сільський голова Микола Петрук проінформував заступника голови РДА про соціально-економічну ситуацію в населеному пункті, проблеми місцевої громади.

Турбують селян наразі питання адміністративно-територіальної реформи: за якими критеріями формуватиметься громада і яка вигода з того стане сільському огіївському жителю.

В цьому контексті постає і ряд інших питань: як надалі буде організована робота сільради? Чи зможе замінити староста своєю роботою ряд функцій сільради, бо ж і в цей день чимало жителів села готували необхідні довідки в сільській раді для подання їх на субсидію.

Сільський голова інформував і раніше людей про критерії реформування та питання виникають повсякчас. Олег Омелянюк наголосив, що об’єднання і організоване для того, щоб об’єднати дотаційні громади із більш потужними самодостатніми, аби малі села не лишилися на самоті із своїми проблемами.

У ході обговорення піднято й іншу тему - проблема низької закупівельної ціни на молоко, яке переробники скуповують у населення, чи не одне з основних, яке турбує мешканців і Огіївської і інших сільських рад.

Порада тут одна: створення молочарських кооперативів. Активувати дану схему селяни не наважуються. Отож і продовжують кожен сам по собі брати платню, яку їм пропонують.

Олег Омелянюк побував у закладах соціальної сфери - ФАПі та школі.

Чимало питань вдалося обговорити із керівником Огіївської школи Світланою Кравчук. У школі зараз навчається 35 дітей, 11-ро з них доїзджають до школи автобусом, який функціонує проблематично. Ці питання взяті на контроль.

Зрозуміло, що виїзний прийом заступника голови РДА проблем не зменшить. А їх як і в кожній сільській раді - з надлишком. Та діалог влади і громади значно скорочує шляхи їх вирішення.

За матеріалами газети «Життя Старокостянтинівщини»

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода