Відбулась звітно-виборна конференція міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

Відбулась звітно-виборна конференція міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

27 травня 2015 року / 967 переглядів
27 травня у стінах актового залу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулася звітно-виборна конференція Товариства Червоного Хреста, на яку були запрошені керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук, голова Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста, депутат районної ради Іван Горда та голови первинних організацій Товариства.

Мета зустрічі – надати звіт виконаної роботи протягом п’яти років, обрати голову та членів президії міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста. Робота розпочалась з того, що було обрано робочу президію конференції та її головуючого – Сергія Гречковського. У роботі конференції взяли участь 65 делегатів.

Голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Зоя Скакун прозвітувала про роботу благодійної організації за останні 5 років. Доповідач зауважила, що у своїй діяльності спирається насамперед на первинні осередки, в яких працюють дійсно професіонали, вказала на основні аспекти роботи організації, окреслила основні завдання, які потребують першочергової реалізації та надала повну інформацію про виконану роботу. Також Зоя Миколаївна наголосила на тісній співпраці з органами влади району і міста та усіма організаціями. Виступаючі доповнили інформацію доповідача, зупинившись безпосередньо на проблемах, які вирішувались первинними організаціями в звітному періоді.

У рамках конференції також заслухали звіт ревізійної комісії міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за звітний період, обрали членів зазначеної комісії, членів президії та членів правління районної організації. Також на конференції одноголосно підтримали кандидатуру Зої Скакун на посаду голови Старокостянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України та побажали їй продовжити напрацювання з розвитку товариства в районі та місті.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода