Виїзні акції на території сільських громад

Виїзні акції на території сільських громад

26 травня 2015 року / 985 переглядів
Фахівці Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості спільно із соціальними партнерами активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед зайнятого та незайнятого населенняшляхом проведення виїзних акцій на території сільських громад Старокостянтинівщини. Метою заходів є ознайомлення сільських мешканців із соціальними послугами, що надає служба зайнятості, вакансіями та професіями, актуальними на ринку праці; соціальні партнери інформують про порядок отримання житлових субсидій, надають юридичні консультації.

Так, у травні місяці 2015 року фахівці Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості, спеціалісти управління соціального захисту населення Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Старокостянтинівського районного управління юстиції та Старокостянтинівської державної ноторіальної контори провели виїзні акції у Самчиківській, Сахновецькій, Стецьківській, Губчанській сільських радах.

Результатами даних заходів є організація громадських робіт з благоустрою території сільських рад, проведення у виїзному режимі комісій з питання сприяння працевлаштуванню безробітних громадян, які тривалий час перебувають на обліку в центрі зайнятості та вирішення спільно із органами місцевого самоврядування та роботодавцями переспектив їх працевлаштування, надання консультацій.

Загалом у виїзних акціях, що проводилися у травні місяці, взяли участь 90 громадян, в т.ч. 2 внутрішньо переміщених особи. Маємо надію, що такі зустрічі формуютьпозитивний соціальний настрійтадопомагають у вирішенні питання зайнятості населення.

Заступник директора

Старокостянтиінвського

міськрайцентру зайнятості Л.С.Драчук

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (15)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)