Охорона громадського порядку силами органів внутрішніх справ та громадськості

Охорона громадського порядку силами органів внутрішніх справ та громадськості

25 травня 2015 року / 1 520 переглядів
У зв’язку з ускладенням ситуації в державі, пов’язаними з диверсіями та терорестичними актами на Сході України, в результаті чого загинула велика кількість людей, керівництвом держави прийнято рішення про посилення охорони громадського порядку та забезпечення безпеки громадян на всій території України.

У зв’язку з проведенням на території Хмельницької області заходів, спрямованих на стабілізацію та утримання криміногенної обстановки, попередження її ускладення через проведення антитерористичних заходів правоохоронні органи переведено на посилений варіант несення служби. Проводяться заходи щодо посилення громадського порядку та безпеки на Старокостянтинівщині. З цією метою збільшено кількість нарядів з охорони громадського порядку в денний та нічний час, маршрути яких наближено до місць значного скупчення людей.

Члени нарядів діють з дотриманням заходів особистої безпеки в межах законодавства України, проводять перевірку докуменів у осіб, які ведуть себе підозріло та зухвало. Підвищено щільність нарядів не лише за рахунок міліціонерів. Забезпечувати правопорядок на вулицяхт міста та району міліції допомагатимуть і члени громадських формувань з охорони громадського порядку.

Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк та голова районної ради Олександр Коханюк взяли участь у заходах з інструктажу спільного наряду по охороні громадського порядку у Старокостянтинівському районі та м.Старокостянтинів. Патрульним наголошено на забезпеченні охорони громадського порядку, недопущенні та попередженні терористичних актів, виявленні підозрілих предметів та осіб, а також недопущенні скоєння злочинів та правопорушень на маршрутах патрулювання.

Охоронці громадського порядку вирушили на визначені ділянки одразу після інструктажу. Посилені патрулювання проводитимуться щоденно до стабілізації ситуації в країні.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)