Голова райдержадміністрації взяв участь у відкритті кабінету комп’ютерної томографії у центральній районній лікарні

Голова райдержадміністрації взяв участь у відкритті кабінету комп’ютерної томографії у центральній районній лікарні

21 травня 2015 року / 1 408 переглядів
21 травня в Старокостянтинівські центральній районній лікарні запрацював кабінет комп'ютерної томографії. На відкриття завітали голова районної державної адміністрації із заступниками, голова районної ради, заступник директора фірми ТОВ "ПОЛЛАР", також у відкритті взяли участь лікарі центральної лікарні на чолі із головним лікарем.

Вітаючи присутніх з гарною подією голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк підкреслив, що розвиток медичної галузі району на сьогодні є одним із пріоритетних завдань. Введення в дію такого потужного і дороговартісного обладнання визначна подія для Старокостянтинівщини. Рентгенівська комп'ютерна томографія на сьогоднішній день є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини. Раніше мешканці нашого району могли пройти таке обстеження лише в обласному центрі. На сьогодні підприємство ТОВ "ПОЛЛАР" пропонує послуги томографа за цінами дещо нижчими ніж ціни у м.Хмельницький, крім того діють пільги для соціально вразливих категорій громадян, постійно проводяться акції для того, щоб комп'ютерну томографію могли пройти якомога більше людей. До прикладу з 8 травня по 22 червня для ветеранів Великої Вітчизняної війни обстеження безкоштовне. Для мешканців Старокостянтинівського району, пацієнтів центральної лікарні також пропонуються знижки 20%.

Сьогодні пройшов обстеження і перший пацієнт. Прийти поглянути на роботу апарату в дії прийшли і лікарі ЦРЛ. Заступник директора фірми ТОВ "ПОЛЛАР" пояснив, що за хвилину томограф робить велику кількість знімків, далі вони передаються на центральний офіс фірми, де їх описує лікар і за 5 хвилин пацієнт отримує результати обстеження.

До відкриття кабінету працівники центральної районної лікарні підійшли особливо ретельно: з червоною стрічкою, короваєм вітальними словами. Головний лікар ЦРЛ Володимир Стіхарєв подякував заступнику директора ТОВ "ПОЛЛАР" Володимиру Коріненку за співпрацю. Він запевнив присутніх що спільними зусиллями, разом із органами державної влади, приватними структурами і надалі будемо працювати і наближати нашу медицину до європейського зразка.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода