Виїзна акція центру зайнятості в Веснянську сільську раду

Виїзна акція центру зайнятості в Веснянську сільську раду

5 травня 2015 року / 1 097 переглядів
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, сприяння у працевлаштуванні та соціальному захисті мешканців Старокостянтинівського району, в тому числі внутрішньо переміщених громадян 28 квітня 2015 року фахівці Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості спільно із соціальними партнерами провели виїзну акцію в Веснянську сільську раду.

Заступник директора МРЦЗ Драчук Л.С. поінформувала мешканців сіл Веснянкита Ланок про послуги служби зайнятості, актуальні вакансії. Звернула увагу присутніх, що у приміщенні сільської ради створено куточок «Центр зайнятості інформує», в якому знаходиться та постійно оновлюється інформація про послуги служби зайнятості, потреби ринку праці. Усім було роздано інформаційні буклети служби зайнятості та інший корисний роздатковий матеріал.

Головний спеціаліст відділу прийому громадян соціального захисту населення РДА Козерацька Н.П. та провідний спеціаліст відділу управління юстиції Старокостянтинівського району Балясна О.А. надавали громадянам консультації юридичного характеру, з питань одержання соціальних виплат, а саме – щодо порядку надання житлових субсидій.

Загалом у виїзній акції взяли участь 30 громадян, в тому числі 2 осіб-переселенців із Луганської області.

Після проведення заходу фахівцями центру зайнятості за участю т.в.о. голови Веснянської сільської ради Вороніної В.В. та соціальних партнерів проведено у виїзному режимі засідання комісії з питань сприяння працевлаштуванню населенню, які тривалий час перебувають на обліку в міськрайцентрі зайнятості. Результати проведення засідання: 2 особи, з них 1 переселенка будуть працевлаштовані найближчим часом у Веснянську сільську раду за договорами цивільно-правового характеру, з 5-ма безробітними громадянами складені індивідуальні рекомендації та опрацьовані перспективи їх зайнятості.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)