Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

30 квітня 2015 року / 1 477 переглядів
30 квітня під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Яснюка відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації. У засіданні колегії взяли участь члени колегії, заступники, керівники та окремі працівники районної державної адміністрації та районної ради, голова районної ради Олександр Коханюк, сільські голови.

На засіданні колегії розглянено 3 питання:

1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2014/2015 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до осінньо-зимового періоду 2015/2016 року.

2. Звіт начальника служби у справах дітей райдержадміністрації "Про стан забезпечення прав та законних інтересів дітей в районі".

3. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2015 році.

По першому питанню"Про підсумки проходження опалювального сезону 2014/2015 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до осінньо-зимового періоду 2015/2016 рок" слово для виступу надавалось заступнику голови райдержадміністрації Борикіну Олегу Георгійовичу. «Опалювальний сезон 2014/2015 року розпочався вчасно та пройшов без зривів і надзвичайних си­туацій», - зазначив він. Підсумки роботи з підготовки та проведення опалювального періоду показали, що виконавчі комітети сільських рад, установи бюджетної сфери в районі відповідально поставились до виконання завдань, що сприяло стабільному його проходженню.

Своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота щодо вжиття заходів по підготовці об’єктів до опалювального періоду, заготівлі твердого палива та належного його зберігання дали відповідний результат.

В період підготовки до опалювального періоду було виконано комплекс заходів, зокрема: відпрацьовано план заходів з підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року, здійснено моніторинг стану готовності об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду.

Станом на 1 квітня поточного року оплата населення за послуги по постачанню газу та електроенергії становлять:

- газ 2014 рік 103,8%, перший квартал 2015 року – 92,9% (заборгованість виникла через затримки з проплатою субсидії та пільг для населення);

- електроенергія 2014 рік - 99,9%, перший квартал 2015 року - 96,5 % (заборгованість виникла у зв’язку з нестачею в помісячній розбивці субвенцій коштів на погашення заборгованості та подорожчання ціни на природний газ).

Виробнича та соціальна сфери району стабільно забезпечувалися енергетичними ресурсами.

У районі функціонує 56 ФАПів, з них 16 на електроопаленні, 16 на газовому опаленні та 24 на пічному. Всі заклади були на 100% підготовлені до опалювального періоду.

Для пічного опалення лікувальних закладів заготовлено 412 складометри дров та 35 тонн вугілля. Залишок вугілля становить - 8,8 тонн, дров 92 м3.

На випадок відключення електроенергії центральна лікарня забезпечена автономним джерелом живлення дизель-генератором потужністю 150 кВт/год., який може працювати безперервно 5-8 год.

Мережа навчальних закладів району складає 35 загальноосвітніх навчальних закладів та 26 дошкільних. Всього котелень 32, з них на газу 19 котелень, на твердому паливі 13.

Мережа навчальних закладів району складає 35 загальноосвітніх навчальних закладів та 26 дошкільних. Всього котелень 32, з них на газу 19 котелень, на твердому паливі 13.

З метою якісної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року виконавчим комітетам сільських рад, бюджетним організаціям та установам необхідно в першу чергу створити у повному обсязі необхідний запас усіх видів палива, у тому числі резервного, для роботи опалювальних котелень в осінньо-зимовий період та забезпечити ним соціально-побутову сферу і населення; виконати узгоджені обсяги планових ремонтів та ремонтів, що забезпечують надійну роботу електричних мереж, устаткування і споруд; Забезпечити підготовку до роботи в зимових умовах виробничої бази, снігоочисної техніки, створити 10-денний запас пального, укласти договори на виконання робіт.По другому питанню
"Звіт начальника служби у справах дітей райдержадміністрації "Про стан забезпечення прав та законних інтересів дітей в районі" слово для звіту надавалось начальнику служби у справах дітей Юхимович Ларисі Вікторівні. Доповідач зазначила, що станом на 01.04.2015 року на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації перебуває 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою та піклуванням громадян – 90 дітей, у прийомних сім’ях - 7 дітей, 3 дітей виховуються у дитячих закладах.

Сектор опіки та піклування служби у справах дітей сприяє вчасному набуттю дітьми відповідного статусу, забезпеченню спільного проживання і виховання братів та сестер при їх влаштуванні, надання допомоги сім’ям, у яких виховуються діти, позбавлені батьківського піклування.

Забезпечено виконання вимог чинного законодавства щодо своєчасного виявлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та надання їм відповідного статусу.

Протягом 2014 року 13 дітей набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. 11 влаштовано під опіку та піклування, 1 – у прийомну сім’ю.

У 2014 році збільшена кількість дітей, влаштованих у сім’ї громадян, повернутих у біологічну родину, жодна дитина не влаштована до інтернатного закладу. Службою у справах дітей райдержадміністрації забезпечено реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей в районі, здійснюються заходи щодо запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

Найефективнішими заходами виявлення дитячої бездоглядності та її запобігання, профілактики негативних проявів серед дітей є проведення рейдів. Протягом 2014 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з кримінальною міліцією у справах дітей РВ УМВС, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проводяться цільові профілактичні рейди, проведено 47 рейдів. В ході рейдів обстежувались житлово-побутові умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2014 року щомісячно в загальноосвітніх закладах району спільно з кримінальною міліцією у справах дітей РВ УМВС проведено профілактично-виховні години, лекції, вікторини на попередженні правопорушень та злочинності серед дітей, запобігання дитячій бездоглядності. Охоплено 470 учнів загальноосвітніх навчальних закладах району.По останньому питанню
"Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2015 році" слово для виступу надавалось начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Гниліцькому Миколі Володимировичу. Також слово для виступу, при розгляді цього питання, надавалось директору позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Маєвському Олегу Володимировичу.

Координацію оздоровчої кампанії на території району у 2014 році було покладено на відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Завдяки організації роботи загальноосвітніх навчальних закладів було організовано 33 табори з денним перебуванням та заміський стаціонарний табір "Калинівка".

На базі 18 загальноосвітніх навчальних закладів табори функціонували в режимі відпочинкової зміни – 14 днів, де активним відпочинком було охоплено 1157 дітей (39%). На базі 15 загальноосвітніх навчальних закладів табори функціонували в режимі оздоровчої зміни – 21 день, де оздоровлення було охоплено 860 дітей (29%). Всього у таборах з денним перебуванням оздоровились та відпочили 2017 дітей (69%).

В "Калинівці" було оздоровлено 336 дітей, в т.ч. – 151 дитина з нашого району (5%).

Аналіз статистичних даних показує, що протягом 2014 року було оздоровлено 1283 дитини, що становить 43% від загальної кількості дітей шкільного віку (3001 дітей шкільного віку – за даними Державної статистичної звітності), послугами з відпочинку було охоплено 1157 дітей (38%). Тож всіма видами оздоровлення та відпочинку у 2014 році було охоплено 2440 дітей, що становить 81%.

У районному бюджеті на 2015 рік для утримання "Калинівки» заплановано 438,2 тис. грн., з них – 223,2 тис. грн. – на підготовку закладу до літнього оздоровчого сезону. Роботу позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" планується розпочати з 8 червня, тривалість оздоровчої зміни 21 день. У 2015 році у "Калинівці" заплановано здійснити заходи по поліпшенню матеріально-технічної бази приміщень, зокрема:

- косметичний ремонт спальних корпусів;

- будівництво власними силами піднавісу західного ганку корпусу №1. Вже розпочато прибирання та благоустрій території, здійснюється озеленення. Посаджено більше 30 саджанців сосни.

Планується в першу чергу оздоровити дітей пільгових категорій. Тому вже створено банк даних дітей, які мають право на отримання путівки за рахунок бюджетних коштів, та орієнтовний план їх оздоровлення у 2015 році.

Всього упродовж літа 2015 року за кошти районного бюджету заплановано оздоровити не менше 110 школярів, що складає 12% від загальної кількості статусних дітей.

Основними завданнями з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року є:

- створення робочої групи, підготовка та затвердження заходів з організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей в районі відповідно розпорядження голови облдержадміністрації;

- якісно підготувати матеріально-технічну базу позаміського стаціонарного закладу, вчасно виготовити та підписати акт прийому табору і розпочати роботу в перших числах червня;

- привести у відповідність до норм Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" та до норм постанови Кабінету Міністрів від 03.06.2014 року №353 норми харчування в ПЗОВ "Калинівка";

- вжити заходів щодо урізноманітнення та підвищення якості оздоровчих послуг та забезпечення якісного підбору працівників дитячих оздоровчих закладів з відповідною освітою;

- ужити заходів щодо залучення додаткових коштів;

- використати позитивний досвід використання залучених коштів від сільських рад для організації оздоровлення дітей (в 2013 році 27 сільських рад прийняли власні програми оздоровлення дітей на 2013-2015 роки. У 2014 році більшість з них передбачили у своїх бюджетах відповідні кошти на оздоровлення дітей протягом літа);

- максимально використати можливості позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка";

- вжити заходів щодо недопущення у порівнянні з минулим роком зменшення кількості оздоровлених дітей соціально-незахищених категорій, поновити банк даних дітей пільгових категорій, які мають першочергове право на отримання путівки за рахунок бюджетних коштів та забезпечити їх оздоровлення з використанням бази позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" та інших стаціонарних таборів.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2021    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Січень 2021 (1)
Грудень 2020 (27)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)