Тісна співпраця із роботодавцями

Тісна співпраця із роботодавцями

24 квітня 2015 року / 1 260 переглядів
Допомога громадянам працевлаштуватися та задоволення потреб роботодавців у працівниках – є основним завданням служби зайнятості. Саме для сприяння працевлаштування незайнятих громадян, якісного підбору кадрів для роботодавців у Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ПП «Арт Регіон» та ТОВ "Торговий Дім "Маркет-Плюс".

Розпочала захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ковалінська Л.П., яка проінформувала учасників про ситуацію на ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості тощо.

Керівник ПП «Арт Регіон» Хачатряна А.Г. та регіональний представник ТОВ "Торговий Дім "Маркет-Плюс" Бігар В.В. презентували діяльність підприємств, розповіли про специфіку роботи, наявність актуальних вакансій, а саме бухгалтера та торговельного представника.

У міні-ярмарку вакансій взяли участь 13 безробітних осіб, серед яких 1 з числа вимушено переміщених осіб. Учасники цікавилися місцем знаходження підприємства, транспортною доступністю, умовами праці, графіком роботи, заробітною платою.

Під час заходу безробітні спілкувалися із представниками роботодавців щодо працевлаштування, а також із фахівцями центру зайнятості щодо послуг служби зайнятості тощо.

Після спілкування 6 осіб, в тому числі переселенка, виявили бажання працевлаштуватися та заповнили анкети, після ознайомлення із якими роботодавці визначать кандидатури.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)