Відбулася чергова тридцять перша сесія районної ради

Відбулася чергова тридцять перша сесія районної ради

23 квітня 2015 року / 1 273 переглядів
23 квітня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради під головуванням Олександра Коханюка. У роботі пленарного засідання чергової тридцять першої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови,завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації. У засіданні взяли участь 39 депутатів.

Основне питання тридцять першої сесії – внесення змін до районного бюджету на 2015 рік було схвалено одноголосно. Внесення змін передбачає збільшення за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів обсягу доходів загального фонду районного бюджету на 12739,2 тис. грн.

Під час роботи постійних комісій була внесена пропозиція виділити додатково кошти на виконання заходів районної програми роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" 15 тис. грн.

На зібранні районні обранці затвердили дві нових програми: по роботі з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" на 2015-2019 роки та розвитку донорства крові та її компонентів в Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки.

Одним із ключових питань став і звіт голови районної ради Олександра Коханюка про його діяльність на цій посаді за рік.

З метою активізації роботи по матеріальній підтримці Української армії: мобілізованих та добровольців з території Старокостянтинівського району, що проходять службу в військових формуваннях України та у зоні проведення антитерористичної операції рішенням двадцять сьомої сесії районної ради від 7.11. 2014 року № 4 було прийнято Програму підтримки Української армії на 2014-2015 роки. На її виконання з районного бюджету було виділено 200 тис.грн.

Прозвітував Олександр Коханюк про забезпечення сесійної діяльності ради, роботи її президії та постійних комісій. Так, за звітний період відбулося 7 сесій районної ради. Результатом проведення сесій стало схвалення 125 рішень з різних напрямів діяльності районної ради. За звітний період відбулося 11 засідань президії, постійні комісії провели більше 10 засідань, на яких кожна з них розглянула понад 130 питань. Без обговорення звіт голови районної ради депутати взяли до відома.

Також депутатами було заслухано інформації щодо ходу виконання ряду районних програм, а саме програми підтримки індивідуального житлового будівництва"Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки; цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Старокостянтинівському районі на 2009-2017 роки; програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки; програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки; районної програми підвищення енергоефективносьті Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки.

Окрім іншого, депутати обговорили проект Звернення до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги. З пропозицією прийняти відповідне звернення виступила під час роботи постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів депутат Ольга Мудренко. Районні обранці майже одноголосно підтримали запропонований текст Звернення.

Водночас депутати своїм рішенням присвоїли районному центру культури ім'я Заслуженого працівника культури Володимира Ножки та встановили кількість оздоровчих змін, їх тривалість, вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка".

Рішенням ради було затверджено нормативну грошову оцінку земельних ділянок згідно поданих заяв ФОП Хачатряна А.Г. та ТОВ "А.Т.К.". Проте проект рішення стосовно оцінки землі Головному управлінню Держземагентства у Хмельницькій області депутати відправили на доопрацювання.

Всього депутатами районної ради на пленарному засідання тридцять першої сесії було прийнято 17 рішень.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Травень 2020 (56)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)