На Старокостянтинівщині триває процес об’єднання територіальних громад

На Старокостянтинівщині триває процес об’єднання територіальних громад

16 квітня 2015 року / 1 502 переглядів
Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк взяв участь в обласній селекторній нараді з питань реалізації в області Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" і забезпечення розробки проекту перспективного плану формування територій громад області та стану виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.2015 року №106 "Про удосконалення порядку надання житлових субсидій".

У нараді також взяли участь голова Старокостянтинівської районної ради Олександр Коханюк,міський голова Микола Мельничук, керівники окремих структурних підрозділів РДА, сільські голови.

У рамках наради учасники активно обговорювали питання послідовності дій у справі об’єднання територіальних громад, а також проведення цієї процедури на території району.

По другому питанню учасники селекторної наради заслухали інформацію та основні заходи стосовно інформування населення району про запровадження з 1 травня 2015 року нового спрощеного порядку нарахування житлових субсидій відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 № 106 "Про удосконалення порядку надання житлових субсидій".

Після завершення селекторної наради під головуванням голови адміністрації Михайла Яснюка та міського голови Миколи Мельничука проведено спільне засідання районної та міської робочих груп з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Свою позицію з цього питання висловив голова Старокостянтинівської РДА М.Яснюк, окресливши переваги, які отримають громади після об’єднання та перспективи їх розвитку в подальшому.

"Перша користь для громад від проведення реформи, що вони стають фінансово самодостатніми. Громади, які об’єднаються, фактично отримають статус міста обласного підпорядкування. Окрім того, до управлінської компетенції громади буде повернуто податок на доходи фізичних осіб та право розпоряджатися землею на території своєї громади", - зазначив Михайло Яснюк.

Основна задача цієї реформи полягає у покращенні життя кожної людини та можливості отримання на рівні з іншими необхідних послуг. Адже тоді якісні показники щодо розвитку територій будуть зведені до одного рівня, а фактори відставання одного району від іншого будуть максимально нівельовані незалежно від географічної віддаленості від центру.

Також під час засідання очільник Старокостянтинівщини висловив своє переконання, що навіть за непростої ситуації в країні – це період найбільш сприятливий у реалізації реформ, орієнтованих на покращення життя населення.

Голова районної ради М.Коханюк та міський голова М.Мельничук висловили свої погляди та пропозиції щодо реалізації у районі Закону України "Про добровільне об`єднання територіальних громад". Активну участь в обговоренні взяли участь сільські голови Старокостянтинівського району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)