Голова районної адміністрації Михайло Яснюк підписав розпорядження

Голова районної адміністрації Михайло Яснюк підписав розпорядження "Про районну робочу групу з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області"

15 квітня 2015 року / 818 переглядів
Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк підписав розпорядження за №63/2015-р"Про районну робочу групу з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області".

Розпорядження прийнято відповідно до статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 11 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", пункту 6 Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року № 591-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.04.2015 №154/2015-р "Про обласну робочу групу з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області".

Районну робочу групу з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області очолив голова адміністрації М.Яснюк, заступники голови робочої групи: Коханюк О.В. – голова районної ради, Борикін О.Г. – заступник голови адміністрації.

До складу робочої групи включено Старокостянтинівського міського голову, керівників структурних під­розділів райдержадміністрацій, територіальних підроз­ділів центральних органів виконавчої влади, представ­ників органів місце­вого самоврядування, громадських організацій.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода