Проект «Старт у професійне майбутнє» крокує далі….

Проект «Старт у професійне майбутнє» крокує далі….

9 квітня 2015 року / 979 переглядів
Спільно із соціальними партнерами фахівці Старокостянтинівського МРЦЗ продовжують реалізовувати Проект «Старт у професійне майбутнє».

Так, 7 квітня 2015 року ПАТ «Старпрес» гостинно відкрив свої двері для випускників Старокостянтинівського професійного ліцею та безробітніх громадян, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб.

З історією підприємства ПАТ "Старпрес", основними затребуваними професіями та вимогами до працівників ознайомили студентів Старокостянтинівського професійного ліцею комерційний директор ПАТ «Старпрес» Мороз С.Мта керівник відділу кадрів Миропольська Л.М. під час проведення «Презентації роботодавця». Також були проведені професіографічні екскурсії випускникам ліцею та безробітним по виробничих цехах підприємства.

В процесі проведення заходів присутні мали змогу ознайомитись з робочими місцями токарів, фрезерувальників, електрозварників ручного зварювання, електрозварників на автоматичних та напівавтоматичних машинах.

Своєю історію працевлаштування з безробітними громадянами поділився молодий працівник заводу, який переселився з Луганської області та за сприянням центру зайнятості був працевлаштований у грудні минулого року на дане підприємство оператором верстатів з програмним управлінням.

Під час роботи мобільного центру зайнятості учасники заходу ознайомились з розширеним паспортом ПАТ «Старпрес» та паспортами, підприємств, які мають потребу у кадрах, отримали буклети служби зайнятості та інший роздатковий матеріал.

Загалом узаходах прийняли участь 17 безробітних громадян та 28 випускників профліцею. Маємо надію, що даний захід був корисним для молоді, громадян, які шукають роботу та допоможе їм у подальшому працевлаштуванні.

Провідний фахівець

з профорієнтації віддіду активної

підтримки безробітних

Старокостянтинівського міськрайонного

центру зайнятості Л.В.Наконечна
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)