Нарада з питань організації роботи з надання житлових субсидій

Нарада з питань організації роботи з надання житлових субсидій

10 квітня 2015 року / 1 539 переглядів
З квітня для українців подорожчали кому­нальні послуги. Прийняте рішення НКРЕ до­ведене місцевим підприємствам-надавачам послуг. Споживачам залишається одне - спо­діватися на допомогу програми житлових субсидій. До 15 квітня підприємства, які на­дають послуги з газопостачання, електропос­тачання та опалення, повинні забезпечити споживачів, які звернулися за призначенням субсидій, бланками заяв та декларацій про доходи.

7 квітня в Управлінні соціального захисту населення Старокостянтинівської РДА під головуванням начальника Управління со­ціального захисту Любов Бондар відбулась семі­нар-нарада щодо вико­нання вимог Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.15 № 106 “Про удосконалення порядку надання житлових субси­дій з 1 травня 2015 року”.

У нараді-семінарі прийняли участь голови, секретарі та уповноважені особи сільських рад, представники Пенсій­ного фонду Старокостянтинівського району, Старокостянтинівського відділення Краси­лівської ОДПІ, відділення “Укрпошти”, філії ВАТ “Хмельницькгаз”, РЕМу.

Надання субсидій цьогоріч - процес об’ємний і над рішенням усіх нагальних проблем працюють усі підпорядковані ін­станції. Аби все пройшло без ускладнень, без соціальної напруги та зайвого ажіотажу учасники робочої наради 7-го квітня покро­ково спланували відповідні заходи. В процесі обговорення учасники мали змогу задавати питання і почути уточнюючі відповіді на них.

Обговорено питання реалізації механіз­му дії за новою процедурою оформлення та питання взаємодії між підрозділами, в т.ч. щодо видачі довідок про склад сім’ї для про­живаючих у приватному секторі та про обмін інформацією про доходи осіб між підрозділа­ми ДФС, Пенсійного фонду України, Центром зайнятості і Управління соціального захисту населення.

Відтак для оформлення субсидії необхідно здійснити чотири кроки, а саме: отримати від організацій надавачів послуг спрощені блан­ки заяви про призначення житлової субси­дії та декларації про доходи і витрати осіб, заповнити їх і відправити на адресу Управ­ління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або віднести особисто, затим місцеві органи соціального захисту населення нараховують вам субсидію, вона в грошах на руки не видається, держава пе­рераховує її комунальним службам в квитанціях, починаючи з моменту отримання субси­дії, буде відображено розмір субсидії для тих, хто має на неї право. На цю суму і зменшиться плата за житлово-комунальні послуги.

Тетяна ОМЕЛЯНЮК

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (12)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)