Відбулася чергова тридцята сесія районної ради

Відбулася чергова тридцята сесія районної ради

26 лютого 2015 року / 932 переглядів
26 лютого відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Старокостянтинівської районної ради шостого скликання. В роботі сесії взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін.

Перед початком роботи пленарного засідання депутати мали змогу ознайомитися із роботами вихованців Центру дитячої творчості , які організували виставку своїх для районних обранців та сільських голів. Жоден депутат не залишився байдужим, розглядаючи творчі досягнення дітей, які неодноразово займали призові місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Одними з перших депутати розглянули питання виконання районного бюджету за 2014 рік та внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Під час розгляду останнього з них на засіданнях постійних комісій надійшло ряд пропозицій, які знайшли одноголосну підтримку у депутатського корпусу.

Також районні обранці заслухали проект найголовнішої програми району, а саме соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2015 рік та проаналізували виконання аналогічної за 2014 рік.

На сьогоднішньому пленарному засідання перед депутатським корпусом прозвітували про свою роботу директор Центру дитячої творчості Наталія Сапчук та міжрайонна прокуратура про стан законності в Старокостянтинівському районі за минулий рік.

Затвердили депутати на пленарному засіданні ще одну нову програму– програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки. Разом з тим, було доповнено перелік виконавців районної програми протидії захворювання на туберкульоз Центром первинної медико-санітарної допомоги.

Заслухали депутати інформації про виконання ряду районних програм та затвердили відповідні рішення ради. Зокрема, про виконання програми розвитку галузі охорони здоров'я Старокостянтинівського району на 2013-2014 роки; районної програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки;програми "Спортивний майданчик на 2010-2014 роки;програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки та правової освіти населення на 2011-2015 роки.

Бурхливе обговорення у депутатів викликало питання передачі з балансу управління освіти, молоді і спорту на баланс виконавчого комітету міської ради будівлі "Постоялого двору". Було внесено багато зауважень, пропозицій та доповнень, але все ж таки проект не підтримала більшість депутатів та не прийняла відповідне рішення з цього питання.

Також районні обранці затвердили дві нормативно-грошової оцінки землідля ведення фермерських господарств.

Загалом тридцятою сесію районної ради шостого скликання прийнято 20 рішень з різних сфер діяльності району.

У роботі пленарного засідання чергової тридцятої сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови,завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода