Інформація Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості

Інформація Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості

26 лютого 2015 року / 2 362 переглядів
24 лютого 2015 року в рамках відзначення Всесвітньої Декади соціальної справедливості у Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбулась Презентація роботодавця для ТОВ «Мегатекс Індастріал».

Відкриваючи захід директор Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості Леся Фесун наголосила, що при формування сучасного ринку праці набуває актуальності потреба у створенні нових робочих місць в галузях, які здатні максимально дати конкурентний ефект та покликані забезпечити нову якість економічного зростання.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Ковалінська проінформувала про те, що роботодавець не завжди може швидко підібрати персонал, який відповідає його вимогам у якісно-професійному плані та виконувати роботи, які забезпечують конкурентоспроможність продукції, робіт чи послуг. Тому державна служба зайнятості допоможе підготувати необхідні кадри під замовлення підприємств шляхом організації професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних.

Директор ТОВ “Мегатекс Індастріал” Олександр Душенко презентував роботу ТОВ “Мегатекс Індастріал” і продемонстрував фільм про технологічні процеси виробництва батарей та акумуляторів. Повідомив також присутніх про те, що у травні 2015 року на підприємстві очікується монтаж обладнання, а незабаром - створення близько 100 нових робочих місць, а в подальшій перспективі – 300. Наголосив, що підприємство зможе прийняти на роботу підготовлених фахівців, вказав на перспективи кар’єрного зростання. Керівник підприємства ознайомивз умовами праці, характером роботи, заробітною платою та вимогами до претендентів на посади.

Активно долучились до діалогу і учасники заходу – безробітні, які отримали відповіді на питання щодо можливості професійної підготовки, здобуття нових професій та подальшого працевлаштування на ТОВ “Мегатекс Індастріал”. У заході взяли участь 44 безробітних, в т.ч. 7 вимушено переміщених осіб.

Головний спеціаліст відділу

взаємодії з роботодавцями

Старокостянтинівського МРЦЗ Н.М.Перунська
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Серпень 2019 (13)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)