Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та районного міжвідомчого штабу з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури

Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та районного міжвідомчого штабу з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури

21 лютого 2015 року / 1 045 переглядів
20 лютого заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів розширене засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та районного міжвідомчого штабу з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури. В ході засідання було розглянуто наступні питання:

1. Про стан виконання заходів з переведення Старокостянтинівської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту у режим підвищеної готовності та забезпечення безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району. Забезпечення оповіщення населення району про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації.

2.Про стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу весняної повені та дощових паводків у 2015 році.

3. Про стан забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей та стан функціонування і утримання підрозділів місцевої пожежної охорони.

4. Організація здійснення навчання населення з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Проведення роз’яснювальної роботи з населенням щодо порядку дій на випадок виникнення різних надзвичайних ситуацій, в тому числі терористичної загрози.

5. Про організацію проведення прийому евакуаційного населення Славутського району із зони спостереження Хмельницької атомної електростанції у разі загрози виникнення або виникнення комунальної радіаційної аварії.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Серпень 2019 (13)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)