Координаційна нарада з питань правоохоронних органів

Координаційна нарада з питань правоохоронних органів

30 січня 2015 року / 1 359 переглядів
Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк взяв участь в координаційній нараді з питань правоохоронних органів.

Відкриваючи нараду заступник прокурора Хмельницької області, старший радник юстиції, Нагребецький Сергій Станіславович закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять про загиблих в зоні АТО.

В ході наради заслухано звіт Старокостянтинівського міжрайонного прокурора Олійника Олексія Леонідовича "Про стан злочинності у Старокостянтинівському районі та місті Старокостянтинів". У звіті він відмітив, що є позитивні напрацювання по відношенню до минулого року. Показник злочинності у Старокостянтинівському районі та місті Старокостянтинів нижчий від середньо обласного показника. У 2014 році не допущено скоєння тяжких злочинів. Особлива увага звертається на роботу із неповнолітніми правопорушниками. Олексій Леонідович особливо наголосив на необхідності проведення якісної превентивної роботи. Також одним із пріоритетних завдань в діяльності правоохоронних органів на сьогодні він виокремив боротьбу з корупцією. Не менш важливим питанням залишається боротьба з ухилянням від сплати податків, легалізацією заробітних плат.

Керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад коротко окреслили стан роботи, що проводиться з метою дотримання законності та правопорядку на підвідомчих територіях. Зокрема зазначено, що усі сільські ради району прийняли програми боротьби зі злочинністю, у деяких сільських радах активно діють громадські патрулі, що здійснюють нагляд за правопорядком.

Заступник прокурора Хмельницької області, старший радник юстиції, Нагребецький Сергій Станіславович наголосив, що мета сьогоднішньої координаційної ради в тому, щоб виробити спільний план дій, скоординувати діяльність правоохоронних органів та місцевої влади в напрямку боротьби зі злочинністю. "Сьогодні держава переживає складні часи, - зазначив він, - тому є ряд завдань, які необхідно ставити та виконувати першочергово". Він виокремив основні позиції, на які слід звернути особливу увагу сьогодні. А це: робота по забезпеченню обороноздатності підвідомчих територій, яка має координуватись з правоохоронними органами. Спільна робота має бути і в напрямку забезпечення мобілізації. Особливо необхідно контролювати ухиляння громадян від служби в Збройних Силах України за допомогою посадових осіб. Не менш важливим на сьогодні є питання публічності та прозорості роботи правоохоронних органів. Необхідно працювати так, щоб завойовувати довіру населення, відновлювати престиж професії. "Боротьба з корупцією у даний час має бути справжньою, - наголосив він. - Сьогодні держава вимагає від правоохоронців не показників, а конкретних дій".

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)