Відбулося пленарне засідання сесії районної ради

Відбулося пленарне засідання сесії районної ради

24 грудня 2014 року / 1 244 переглядів
24 грудня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради. У засіданні взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін.

При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік, депутати розподілили додаткову дотацію на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів в сумі 890 тис.грн. В першу чергу кошти передбачені на оплату праці з нарахуванням центральній районній лікарні та управлінню освіти, молоді і спорту РДА.У прийнятих змінах до головного фінансового документа району збільшено видатки по спеціальному фонду на 62 тис.грн. та по загальному фонду – на 306,7 тис.грн. Ці кошти планується спрямувати на виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги; на оплату комунальних послуг та енергоносіїв; на проведення ремонту операційного блоку хірургічного відділення та на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху інфекційного відділення ЦРЛ.

Депутати затвердили ряд нових районних програм – розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки та розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації на 2015 рік. Під час жвавого обговорення програми розвитку автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки депутатом Оленою Фурсовою були внесені доповнення, які підтримала більшість присутніх депутатів.

Інформацію районної державної адміністрації про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки і районної програми з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2012-2014 роки депутати взяли до відома. Заслухали обранці інформації про хід виконання двох районних програм –розвитку архівної справи у 2011-2015 роках та боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

Схвалили депутати внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки. У рамках внесених змінпередбачено забезпечення безкоштовним харчуванням в закладах освіти та звільнення від плати за відвідування дитячих садків, клубів, дитячих шкіл мистецтв, спортивних секцій дітей, батьки яких є учасниками бойових дій(учасниками АТО). Також пропонується надавати одноразову матеріальну допомогу родині загиблого бійця, учасникам, які отримали інвалідність під час проходження служби й дітям, батьки яких беруть участь в АТО.

Дискусійним на засіданні виявилося питання про затвердження статуту Старокостянтинівської центральної лікарні. В депутатів виникло багато запитань, зауважень і пропозицій до головного лікаря Володимира Стіхарєва. Але 41 голосом з 42 статут все ж таки був прийнятий.

Не знайшло підтримки у депутатів й питання "Про затвердження розпорядження голови районної ради від 08.12.2014 року №106 "Про звільнення Бугери А.М.", як результат за проект не було проголосовано більшістю.

При розгляді блоку питань щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок отримали погодження районної ради фермерське господарство "Віоріка", приватна агрофірма "Відродження", селянське(фермерське) господарство "Атерлей" та приватна особа Возний В.О.

За матеріалами strkrada.km.ua/index.php?newsid=893

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Травень 2020 (56)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)